Randki z myślą o użytkownikach

Portal randki7 pozwala na szukanie znajomych oraz związku. Tworzymy go z myślą o użytkownikach, dlatego też dbamy o szczegóły. Jesteśmy zaangażowani w udoskonalanie oferowanych usług każdego dnia, aby randki za pośrednictwem naszego portalu należały do udanych. Chcemy, aby użytkownicy byli zadowoleni oraz staramy się dbać o ich bezpieczeństwo. Liczymy również na współpracę z jego członkami, dzięki czemu randki będą przyjemniejsze. Mamy na myśli tutaj raportowanie o nieetycznych zachowaniach użytkowników, które są sprzeczne z regulaminem oraz wpływają negatywnie na portal randkowy i jego pozostałych uczestników.

Strony randkowe to dla niektórych zabawa, ale są i tacy, którzy podchodzą do sprawy poważnie. Staramy się dostosować do tych wymagań. Możemy znaleźć tutaj osoby, które szukają znajomych, miłości lub po prostu chcą spędzić czas poprzez rozmawianie z innymi ludźmi.

Oferujemy:
- tworzenie listy przyjaciół i top przyjaciół
- możliwość dodawania zdjęć
- komentowanie zdjęć
- wysyłanie wiadomości
- zapytania o związek i przyjaźń
- ocenianie profili
- możliwość blokowania użytkowników
- raportowanie w różnych miejscach naszego portalu
- wyszukiwanie zaawansowane
- wyszukiwanie w okolicy
- czat
- pozyskiwanie poleconych

W przyszłości planujemy wprowadzać zmiany w portalu, dzięki którym będzie on jeszcze bardziej przyjazny dla uczestników. Poinformujemy o tych zamiarach jeszcze przed ich dokonaniem.