przyczyny zdrady

Jakie przyczyny zdrady w związku?

Wierzysz, że jesteś w udanym związku. Zdrady obecnie zdarzają się dość często. Jak zwykle istnieją przyczyny, przez które zdradzamy swoją ukochaną osobę. Co sprawia, że dopuszczamy się zdrady? Czy są one takie same wśród kobiet i mężczyzn?

Więcej
pierwszy kontakt

Co zrobić, by czuć się bezpiecznie na pierwszej randce?

Zarejestrowaliśmy się w portalu randkowym. Znaleźliśmy profil osoby, która nam odpowiada. Chcemy się z nią spotkać. Teraz pojawiają się pytania. Z kim tak naprawdę zamierzam się spotkać? Czy ta osoba rzeczywiście mówi o sobie prawdę? A może jest to ktoś inny?

Więcej
nie bądź nieśmiały

W jaki sposób zwalczyć nieśmiałość?

Nieśmiałość jest to cecha charakteru, która często doprowadza do tego, że mamy trudność w znalezieniu związku. Jak sobie z nią poradzić? Czy istnieje jakiś magiczny sposób na pozbycie się tej cechy?

Więcej
czego pragną kobiety

Czego oczekują kobiety od mężczyzn?

Masz dziewczynę, ale nie wiesz co zrobić, żeby była szczęśliwa? Uszczęśliwić kobietę nie jest wcale tak trudno, jak ci się to wydaje, aczkolwiek może być to czasochłonne zajęcie. Czego więc pragną kobiety? Co sprawia, że kochają swoich mężczyzn?

Więcej
Sztuka podrywania

Jak poderwać dziewczynę?

To pytanie jest trudne, gdyż tak naprawdę każda kobieta jest inna. Jednak jak już jakaś dziewczyna się nam podoba i chcemy z nią być, to musimy wystrzegać się pewnych ogólnych zasad.

Więcej
Radość z miłośći

Jak czerpać przyjemność ze związku?

Kiedy już spotkamy kogoś, kto nam odpowiada i jesteśmy przekonani do tej osoby, to wtedy możemy zacząć się cieszyć wspólnym związkiem. W jaki sposób to robić? Jak sprawić, żeby każdy dzień był przyjemnością?

Więcej