Czego oczekują kobiety od mężczyzn?

miłość jest ważna

Masz dziewczynę, ale nie wiesz co zrobić, żeby była szczęśliwa? Uszczęśliwić kobietę nie jest wcale tak trudno, jak ci się to wydaje, aczkolwiek może być to czasochłonne zajęcie. Czego więc pragną kobiety? Co sprawia, że kochają swoich mężczyzn?

Po pierwsze musisz dobrze poznać swoją kobietę. Jedne są bardziej wrażliwe, inne trochę mniej. Jedne lubią się kochać, inne mają zdecydowanie różne poglądy na ten temat. Jednakże nie jest to takie trudne, żeby odróżnić zimną rybę od namiętnej dziewczyny. Już sam ubiór świadczy o tym, czy mamy do czynienia z namiętną dziewczyną, czy też może z zimną rybą.

Jeżeli kobieta lubi się skromnie ubierać w ciepłe dni, często się uśmiecha, dba o swój wygląd to zdecydowanie mamy do czynienia z dziewczyną, która pragnie bliskości mężczyzny. Natomiast, gdy widzisz dziewczynę, która nie przywiązuje uwagi do swojego wyglądu, jest małomówna i nie wykazuje przy tym żadnych emocji, to mamy do czynienia z dziewczyną, której może zależeć na związku, ale z pewnością nie na zbliżaniu się do siebie.

Są jednak pewne zachowania, które sprawiają przyjemność każdej kobiecie, bez względu na jej charakter. Przede wszystkim cenią sobie życzliwość. Nie warto przesadzać z grzecznością, ale kobiety lubią, gdy daje się im pierwszeństwo, otwiera się dla nich drzwi. Lepiej być dżentelmenem, niż nim nie być, aczkolwiek nie przesadzajmy w byciu miłym, gdyż zacznie się to wydawać dla kobiety zbyt sztuczne. Pamiętajmy, żeby być sobą.

Co kobiety sobie cenią?


Kobiety cenią sobie kulturę osobistą i ładny wygląd. Jeżeli chodzi o kulturę osobistą, to przede wszystkim musimy być mili dla swojej dziewczyny. Z innymi możemy rozmawiać zupełnie inaczej, kobiety lubią, gdy mężczyźni ze sobą rywalizują i udowadniają kto jest lepszy. Wtedy nie musimy być grzeczni. Jednakże pamiętajmy, że przestępcy nie są dobrze widziani w oczach kobiet. Dlatego też, musimy postępować moralnie.

Bycie miłym dla dziewczyny nie jest takie trudne. Możemy mówić jej komplementy, wykazywać zainteresowanie jej osobą, dawać jej do zrozumienia, że jest dla nas ważna i może na nas liczyć w trudnych chwilach. Ważne, aby wywyższać swoją dziewczynę w towarzystwie innych kobiet. Możemy ją pocałować, przytulić, a z innymi kobietami się tylko przywitać.

Następną kwestią jest to, że kobiety lubią otrzymywać prezenty. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o specjalne okazje, choć rzeczywiście kobiety potrafią polubić tradycję. Możemy kupować im biżuterie, kwiaty w różne dni tygodnia bez żadnej okazji. Z pewnością będą to doceniać i będą szczęśliwe z tego powodu.

Nie kłóć się z kobietą!


Pamiętajmy o tym, że kobiety nie lubią kłótni. Nawet gdy się kłócimy, a są ku temu różne powody, to dla kobiety jest to złe doznanie i często doprowadza do czegoś złego. Kobiety są słabsze od mężczyzn. Wiedzą, że są w gorszej sytuacji w trakcie kłótni, dlatego nie lubią tego. Pamiętajmy więc, żeby podchodzić do problemów w inteligentny sposób. Kobieta takie zachowanie doceni i będzie z niego zadowolona. Nawet wtedy, gdy się nie uda nam odnieść końcowego sukcesu i ją zawiedziemy w jakiś sposób.

Jeśli mamy do czynienia z namiętną dziewczyną, to z jednej strony mamy spory kłopot, a z drugiej strony dużo szczęścia. Takie kobiety pragną miłości. Posłużymy się tutaj przykładem z życia wziętym. Otóż w pewnej szkole dziewczyny nie były w centrum zainteresowania chłopców. W szkole zorganizowano wycieczkę do Hiszpanii. W trakcie trwania tygodniowego wyjazdu doskonale można było się przekonać, czego tak naprawdę pragną dziewczyny. Ciągłe przebywanie wieczorami na dyskotekach i zabawa z rówieśnikami z Hiszpanii była zaskoczeniem dla chłopców ze szkoły. Dziewczyny potrafiły być nawet zadowolone w momencie, gdy zagraniczni chłopcy niekoniecznie zwracali się do nich kulturalnie. Po prostu były spragnione zabawy, której nie mogły mieć u siebie.

Jaki z tego płynie wniosek?


Powyższy przykład pokazał, że współczesne kobiety potrafią być namiętne, rozrywkowe i lubią, gdy mężczyźni je podrywają. Nie chodzi o to, żeby być niemiłym, ale musimy częściej się do nich odzywać. Piszmy wieczorami SMSy, rano również można je pisać. Piszmy komplementy, ale przede wszystkim o miłości. Kobieta lubi być kochaną, czasami nawet bardzo. Nie obawiajmy się jej mocniej przytulić, przygotujmy jej jakąś niespodziankę.

Namiętne dziewczyny są spragnione wrażeń. Śmiejmy się z dziewczyną, gdy ona tego chce, przytulajmy ją tak często, jak się da, pytajmy ją czego pragnie i starajmy się spełniać dla niej marzenia. Są dziewczyny, dla których kontakt z drugą osobą jest najważniejszy. Zdrady kobiet są spowodowane najczęściej tym, że mężczyźni nie poświęcają im wystarczająco dużo czasu. Pamiętajmy, że namiętna kobieta potrzebuje zdecydowanie więcej miłości niż mężczyzna, w zasadzie to się łatwo od niej uzależnia. Pamiętajmy, żeby ją kochać długo. Na początku bądźmy delikatni dla swoje kobiety, potem zapytajmy czego pragnie. Często bywa tak, że po pewnym czasie pewne silniejsze doznania zaczną sprawiać jej przyjemność, na początku jednak nie będzie tego lubić, musimy poczekać na odpowiedni moment, a rozkochana namiętna kobieta będzie pragnąć praktycznie wszystkiego. W pewnym momencie mężczyźni mogą sami nie wiedzieć, czego tak naprawdę chce kobieta, wtedy zapytajmy się jej, czy chce silniejszych doznań, czy może jesteśmy dla niej zbyt agresywni.

Czy mamy czas na miłość?


Namiętne dziewczyny przede wszystkim chcą miłości. Skoro już wiadomo, że trzeba je często kochać, wiemy również, że potrzebujemy dla takich kobiet dużo czasu. Każda rozłąka będzie dla takiej kobiety czymś nieprzyjemnym. Długie rozstania to już jest prawdziwa katastrofa. Dlatego też, jeśli jesteśmy już z namiętną kobietą, to musimy pamiętać, żeby często z nią przebywać. Zresztą takie dziewczyny często lubią mężczyzn, którzy mają pieniądze i są rzadko poza domem. Takie kobiety, którym zależy na miłości, mają oczekiwania i trzeba rzeczywiście się starać, by były szczęśliwe.

Namiętna dziewczyna jest raczej wrażliwa, taka kobieta lubi czerpać przyjemność z bycia ze swoim mężczyzną. Dlatego też lubi, gdy jesteśmy otwarci na kontakt i zbliżanie się do siebie. Jednakże nie chodzi tutaj o zwykłą miłość. Czasem kobiety pragną czegoś więcej. Mężczyźni nie zawsze potrafią to zrozumieć, tak więc bądźmy wyrozumiali, a z pewnością spełnimy jedno z oczekiwań naszej kobiety. Kobiety mają czasem ochotę na coś, co mężczyźnie nie przyszłoby nigdy do głowy. Dlatego musimy rozmawiać z dziewczyną. Przedstawiajmy jej często naszą filozofię miłości, szepczmy jej do ucha wieczorami, głaskajmy ją, a będzie szczęśliwa jak nigdy, gdyż zrozumie, że się nią interesujemy, że chcemy spełnić jej oczekiwania. W takim momencie może stać się bardziej otwarta i powiedzieć nam czego pragnie. Podążajmy dalej i spełniajmy jej oczekiwania, a doprowadzimy ją do rozkoszy.

Doprowadzajmy kobietę do szczęścia


Pamiętajmy, że kobiety, które są często kochane, będą pragnąć tej miłości jeszcze więcej, natomiast doprowadzi je to do szczęścia, o którym nawet nie marzyły. O kobietach się mówi, że mają instynkt, aczkolwiek odbieranie przyjemności jest to cecha, której się muszą nauczyć. Jeśli pozwolimy jej na taką naukę, to spełnimy jej pragnienia dotyczące miłości. Z tego też względu pamiętajmy o tym, żeby doprowadzić do sytuacji, w której będą odbierać przyjemność, czyli romantycznej sytuacji. Mianowicie, kobiety nie lubią romantycznych mężczyzn, ale uwielbiają romantyczne miejsca.

Są różne kobiety...


Czego natomiast pragną zimne ryby? Są to zupełnie inne kobiety. One nie są tak wrażliwe. Ale przede wszystkim nie mają często ochoty na zbliżanie się do siebie. Takie kobiety potrafią być surowe, ale ze względu na to, że nie potrzeba im tyle miłości, to rzadko dopuszczają się zdrady. Natomiast czego pragną? Przede wszystkim porządnych mężczyzn, którzy są ułożeni. Takie kobiety lubią spokój, są często pracowite. Oczekują one od mężczyzn tego samego. Nie chcą być z kimś, kto będzie je zaskakiwał różnymi niespodziankami.

Oprócz tego, co lubią wszystkie kobiety, czyli częstych prezentów, życzliwości ze strony mężczyzn, opiekuńczości, potrzebują one również opanowania ze strony mężczyzny, odpowiedzialności i rozwagi. Takie zimne ryby lubią, jak się im pomaga w czymś, czego nie potrafią zrobić. Jeśli chcemy taką kobietę zadowolić, to starajmy się być cierpliwi i bądźmy czasami nawet posłuszni. Zyskamy wtedy sobie zaufanie i będziemy mogli liczyć na udany związek.

Szacunek


Pamiętajmy również o szacunku dla takiej dziewczyny. Musimy jej go okazywać, nie możemy kierować się emocjami, gdyż nie tego oczekuje taka zimna ryba. Ona raczej pragnie przemyślanych decyzji oraz potrafi być źle nastawiona do zachowania agresywnego czy też przemocy. Taka kobieta oczekuje dobrego traktowania oraz dobrych manier. Dżentelmeni mają duże szanse, żeby zaimponować takiej dziewczynie swoim zachowaniem.

Nie bądź natarczywy


Szacunek to nie wszystko. Musimy pamiętać również o tym, żeby nie być zbytnio natarczywym. Takie zachowanie może się nie spodobać takiej zimnej rybie i może doprowadzić do kłótni. Bądźmy więc delikatni i pytajmy się swojej dziewczyny, na co ma ochotę. Nie róbmy niczego na siłę i bądźmy w swoim zachowaniu raczej poważni.

Oczywiście istnieją jeszcze kobiety, o których nie powiemy ani zimna ryba, czy namiętna dziewczyna. Aczkolwiek, jest tak tylko na początku, z czasem się przekonujemy, czy kobieta chce być kochana, czy też oczekuje od mężczyzny czegoś innego. Z tego też względu wymieniliśmy oczekiwania kobiet namiętnych i tych, które mają inne pragnienia.

Nie ulega jednak wątpliwości, czego pragną wszystkie kobiety, czyli życzliwości, dużo prezentów, opiekuńczości. Natomiast namiętne dziewczyny oczekują ponadto dużo miłości. Często mężczyźni nie wiedzą jak dużo i przez to dochodzi do zdrady. Zmysłowość kobiety tak naprawdę nie zna granic, dlatego też pamiętajmy, żeby kochać takie kobiety. Natomiast zimne ryby to kobiety, dla których liczy się cierpliwość i opanowanie. Nie są one tak wrażliwe, więc nie musimy poświęcać im tak dużo czasu, aczkolwiek pamiętajmy o nich, gdyż jednak każda kobieta oczekuje przynajmniej kontaktu ze swoim mężczyzną.