O czym rozmawiać ze swoją dziewczyną?

Jak rozmawiać z dziewczyną?

Jeśli już masz swoją dziewczynę, to teraz się powinieneś zastanowić, na jakie tematy z nią rozmawiać. Jest to ważne dla waszego związku. Czego się więc wystrzegać? O czym rozmawiać?

Nie będziemy tutaj dokonywać podziału na grupy. Każda kobieta jest inna, jak i każdy mężczyzna, aczkolwiek w większości przypadków kobiety lubią rozmawiać na podobne tematy. Zawsze można delikatnie zapytać, czy dany temat odpowiada naszej ukochanej osobie, czy też może nie chce więcej ona rozmawiać na ten temat. Zacznijmy od tego, że kobiety lubią rozmawiać na ciekawe tematy. Przeważnie nie lubią one nudnych mężczyzn, wolą inteligentnych, ale również odważnych mężczyzn.

W jaki sposób rozmawiać ze swoją dziewczyną?

Przy rozmawianiu z dziewczyną zwracajmy uwagę na to, żeby się nie powtarzać. Takie zachowanie ze strony mężczyzny spowoduje, że dziewczynie będzie się nudzić, co doprowadzić może nawet do rozłąki. Musimy być raczej przebojowi, pokazać, że jesteśmy inteligentni i zaimponować dziewczynie swoją wiedzą.

Seks to jeden z ważniejszych tematów, ale nie zawsze jest on dobrym wyborem

Zacznijmy od ważnego tematu, który przeważnie będzie jednym z ulubionych tematów przez kobietę, aczkolwiek może się zdarzyć inaczej i nie będzie on dobrym tematem do rozmowy. W zależności, czy mamy do czynienia z namiętną dziewczyną, czy też nie, możemy mieć różne reakcje ze strony kobiety. Po prostu niektóre kobiety uwielbiają seks, a niektóre nie. Z tego też względu nie zawsze jest to dobrze wybrany temat. Jednak gdy już poznamy swoją dziewczynę to się przekonamy, czy rozmawiać z nią na temat seksu. Gdy okaże się, że kobieta lubi seks, to w zasadzie koniecznie powinniśmy z nią o tym rozmawiać. Jest tutaj wiele kwestii do omówienia. Ale najważniejsze jest to, że kobiecie seks jest potrzebny, tylko nie wszystkie o tym wiedzą. Jednak jak już jakaś kobieta o tym wie, to może ona nawet dopuścić się zdrady, gdyż nie będzie kochana przez swojego mężczyznę. W ogłoszeniach matrymonialnych kobiety często szukają mężczyzn tłumacząc to brakiem zainteresowania ze strony obecnego partnera. Jest to dramat dla kobiety. Dlatego też często taki temat to konieczność, natomiast w innych przypadkach może okazać się porażką i nawet doprowadzić do kłótni. Musimy więc wiedzieć, z jaką kobietą mamy do czynienia. Jeśli z taką, która pragnie częstego zbliżania się do siebie, to przedstawmy jej swoje zdanie dotyczące seksu. Na ten temat można rozmawiać bardzo długo i omówić przy tym wiele kwestii, a w przyszłości poruszać następne i uzgadniać swoje zdania. Większość kobiet lubi temat seksu i są one szczęśliwe, gdy mężczyźni mają czas na rozmowę na ten temat. Niektórzy mężczyźni mogą być nawet zaskoczeni, jak bardzo kobiety są spragnione miłości, dlatego też warto rozmawiać o seksie.

Jeśli chodzi o tematy związane z seksem to możemy rozmawiać na wiele z nich. Może to być antykoncepcja, związek seksu z wiarą, czy też z rodziną. Możemy rozmawiać o swoich potrzebach, przede wszystkim przedstawmy swoje zdanie dotyczące wszystkiego, co jest związane z seksem i dojdźmy do wspólnego porozumienia. Takie rozmowy dadzą wiele przyjemności kobiecie, gdyż będą one dla niej czymś ekscytującym i spełnią jej oczekiwania związane ze związkiem. Rozmowa na temat seksu i wszystkiego co jest z nim powiązane to dobra droga do udanego związku.

Tematy związane ze zwierzętami to często dobry wybór

Zanim przejdziemy do kolejnego tematu to uświadommy sobie, że kobiety przeważnie lubią zwierzęta, same często rozmawiają na tematy o zwierzętach między sobą. Po prostu kobiety lubią się nimi opiekować. Wiąże się to z ich altruistycznym charakterem. Trzeba jednak pamiętać, że taki temat może się zmienić w dyskusję na temat posiadania zwierząt. Jeśli nie lubimy zwierząt i nie chcemy ich mieć to musimy mieć stanowcze argumenty albo nie zaczynać rozmowy na temat zwierząt.

Kobiety lubią dbać o siebie. Często myją włosy, dużo czasu spędzają w łazience. Czasami chodzą do kosmetyczki. Warto więc porozmawiać ze swoją dziewczyną na tematy związane ze stosowaniem różnych kosmetyków, czy innych sposobach przyczyniających się do lepszego wyglądu. Możemy również dodatkowo zainteresować się, co tak naprawdę robi nasza dziewczyna, w jakie miejsca chodzi. Masaże czy depilacje mogą być wykonywane przez mężczyzn, co przyczyni się do bliższego kontaktu ze swoją dziewczyną. Ponadto, kobiety lubią biżuterie, tematy związane właśnie z biżuterią również mogą być bardzo dobrze odbierane przez kobietę.

A może film i muzyka

Film i muzyka to również może być ciekawy temat do rozmowy z dziewczyną. Warto wymieniać swoje poglądy dotyczące słuchania muzyki i oglądania filmów. Jest to jednak temat, który może okazać się nudny dla dziewczyny. Nie wszyscy lubią oglądać filmy, czy słuchać muzyki, tak więc potrzeba tutaj wyczucia. Jeśli zauważymy, że dziewczynie nie odpowiada taki temat, to musimy go przerwać.

Kobiety są przeważnie bardzo ciekawe świata. Ciekawym tematem mogą być zjawiska paranormalne, czy jakieś szokujące wydarzenia. Kobiety lubią dużo rozmawiać, pamiętajmy jednak o tym, żeby było ciekawie. Przykładem szokującego wydarzenia, które może zainteresować dziewczynę, może być na przykład wybuch wulkanu. One lubią, gdy się coś dzieje, wtedy są podekscytowane.

Kobiety często lubią rozmawiać o jedzeniu

Kolejnymi tematami, które powinniśmy wybierać do rozpoczęcia rozmowy z kobietą, są gotowanie i jedzenie. One uwielbiają eksperymentować w kuchni. Wyraźmy pewne emocje związane z tym, że kobieta lubi gotować. Z pewnością jej się to spodoba i możliwe, że zaprosi nas do wspólnego przyrządzania różnych potraw. Gdy nie mamy wiedzy na temat gotowania, to nie przejmujmy się tym. Nie musimy się tego uczyć, ważne że będziemy zadowoleni z tego, jak nasza kobieta gotuje. Wiele kobiet bardzo lubi tematy związane z jedzeniem i z eksperymentowaniem w kuchni.

Jednym z lepszych tematów jest moda!

Następnym dobrym tematem do rozmowy z kobietą jest moda. W zasadzie to rzadko się zdarza, żeby jakiejś dziewczynie nie spodobała się rozmowa na ten temat. Pamiętajmy o tym, że tutaj również nie musimy być ekspertami. Warto jednak dostrzegać ubrania swojej kobiety i rozmawiać na te tematy. Często mężczyźni nawet nie wiedzą, jakie ubrania interesują kobiety. Statystyki pokazują, że jedno z najczęstszych słów odnoszących się do ubrań wpisywanych w wyszukiwarce Google, to sukienki. Poza tym kobiety lubią różne odmiany bielizny, gdyż noszenie modnej bielizny i częste jej zmienianie dodaje im pewności siebie i sprawia, że czują się atrakcyjnie. Możemy więc śmiało rozmawiać ze swoją dziewczyną o ubraniach, aczkolwiek musimy ze spokojem przygotować pewne argumenty dotyczące wydawania pieniędzy na nie. Kobiety są raczej wyrozumiałe, więc nie powinno być tutaj problemów i same wiedzą, na co je stać. Pamiętajmy jednak, że kobiety najchętniej kupują ubrania, więc poświęćmy trochę czasu na to, żeby ich garderoba była większa oraz rozmawiajmy na temat mody.

Są tematy, których trzeba się wystrzegać

A o czym nie rozmawiać z kobietą? Czego się wystrzegać? Zacznijmy może od tego, że kobiety są raczej leniwe i ku zdziwieniu mężczyzn, istnieje wiele kobiet, którym w ogóle nie zależy na rozwoju współczesnego świata. Wolą one żyć beztrosko, z tego też względu złym tematem do rozmowy z kobietą jest praca. Oczywiście nie można mówić w takim kontekście do wszystkich kobiet, ale nie polecamy tego tematu. Będzie to dla niej nudne i nie będzie zadowolona z takiej rozmowy. To samo dotyczy szkoły. Kobiety raczej nie lubią się uczyć i czasem może się im to źle kojarzyć. Nie oznacza to jednak, że musi tak być. Gdy na przykład mamy dziewczynę, która ma zainteresowania związane z nauką, to wtedy jesteśmy w zupełnie innej sytuacji, gdyż w szkole może realizować swoje zainteresowania.

Polityka, to też zły wybór

Kolejnym złym wyborem będą tematy związane z polityką. Również dla większości kobiet może być to nudny temat i nie będą się chciały angażować w takie rozmowy. Kobiety cenią sobie wolność, a polityka może im się źle kojarzyć.

Podobnie jest ze sportem, aczkolwiek jest to kwestia gustu. Może się okazać, że twoja dziewczyna uprawia sport, wtedy wszystko się zmienia i możemy z nią o tym rozmawiać bardzo często.

Jednakże nie rozmawiajmy o byłych partnerach oraz o jej porażkach, są to złe tematy, którymi możemy zdenerwować swoją kobietę. Trzeba raczej unikać tematów, które będą się jej kojarzyć z problemami. Zresztą czasami się wydaje, że kobiety nie mają problemów, tak więc będą to dla niej nudne tematy, z których nic nie będzie wynikało.

Uważajmy, gdy rozmawiamy o pieniądzach

Kobiety również nie lubią rozmawiać o pieniądzach. Są przeważnie altruistkami, unikają często problemów, pieniądze to nie tylko nudny temat dla kobiety, ale także może się przyczynić do kłótni. W kwestii pieniędzy trzeba przedstawić jasno swoje zdanie, później dojść do wspólnego kompromisu i realizować to, co zostało uzgodnione.

Tak samo kobietą może się nie spodobać temat związany z astronomią czy też z inżynierią. One raczej nie lubią nauk ścisłych i przeważnie nie będą to dobre tematy do tego, żeby nawiązać kontakt z kobietą.

Ostatecznie mamy wiele tematów, które warto poruszać oraz takie, o których lepiej nie rozmawiać ze swoją dziewczyną. Są też i takie tematy, które są pewną niewiadomą. Do najważniejszych z nich należy seks i wszystko, co z seksem związane. Do tematów, które warto poruszać, możemy zaliczyć zwierzęta, modę, film, muzykę, ciekawe zjawiska i wydarzenia. Ogólnie muszą to być interesujące tematy, które nie będą nudne dla kobiety. Unikajmy natomiast rozmawiania o pracy, czy szkole. Chyba że nasza dziewczyna realizuje swoje zainteresowania i zarabia dzięki temu pieniądze. Wtedy jak najbardziej, możemy o tym rozmawiać. Nie mówmy również o porażkach i byłych partnerach. Możemy taką rozmową tylko zdenerwować swoją dziewczynę.