Czego mężczyźni nie lubią w kobietach?

czego mężczyźni nie lubią

Mężczyźni czasami nie zwracają uwagi na kobiety. Jest to wynik zachowania, które im nie odpowiada. Czego więc mężczyźni nie lubią wśród płci przeciwnej?

Zacznijmy od wyglądu. Po pierwsze makijaż. Zdecydowanie mężczyzną odpowiada naturalność kobiety. Nie lubią oni, gdy kobiety używają dużej ilości szminki, używają wiele perfum oraz malują sobie brwi. Natomiast mężczyzną odpowiada gładka buzia, która jest bez zanieczyszczeń. Dlatego też, lepiej wydawać pieniądze na kosmetyki oczyszczające twarz z zanieczyszczeń, niż inne kosmetyki do makijażu. Będzie to zdecydowanie lepsze rozwiązanie.

Gdy kobieta nie ma ładnej figury, to również jest to duża wada. W zasadzie to wygląd jest bardzo istotny dla mężczyzny. Trzeba jednak pamiętać, że tutaj są dwie kwestie. Pierwsza z nich to nadwaga, natomiast kolejną jest niedowaga i ciągła, nadmierna dieta często do niej doprowadza, co bardzo się nie podoba większości mężczyzn. Oni uwielbiają, gdy kobieta ma ładną figurę. Chodzi głównie o kształty, które bardzo pozytywnie wpływają na mężczyzn.

Tatuaże sprawiają, że kobiety w oczach niektórych mężczyzn wyglądają fatalnie


Jeżeli chodzi o wygląd, to z pewnością mężczyzną często nie odpowiadają tatuaże, które maskują piękno kobiecego ciała. Mężczyźni uwielbiają podziwiać ciało kobiety, dlatego też tatuaż jest złą opcją. Natomiast biżuteria to doskonała dekoracja dla ciała kobiety, która wywoła pozytywną reakcję u mężczyzny.

Podobnie jest z włosami. Naturalne włosy to coś, co pobudza mężczyznę oraz sprawia, że kobieta może się mu przypodobać. Natomiast farbowanie włosów jest dużym błędem, tak samo, jak krótkie włosy. Powoduje to, że kobieta traci wdzięk.

Kolejną sprawą jest brak depilacji swojego ciała. Mężczyźni lubią, gdy kobiety są wydepilowane. Jedyne miejsce, gdzie mężczyźni cenią sobie owłosienie u kobiet to wzgórek łonowy. Oczywiście, może być inaczej, są również mężczyźni, którzy cenią sobie całkowitą depilacje lub pewne wzory. Jest to kwestia gustu, warto porozmawiać w tej kwestii ze swoim mężczyzną.

Okulary również mogą się nie podobać


Mężczyźnie mogą się również nie spodobać okulary oraz przygarbiona sylwetka. Wszystkie zbędne dodatki, które zdobią kobietę (na przykład kwiatek we włosach) również przeważnie nie przypadają do gustu mężczyźnie. Jeszcze raz należy podkreślić tutaj naturalność kobiecego ciała.

Jeżeli chodzi o ubiór to tutaj warto podkreślić, że mężczyzna ceni sobie delikatność kobiety. Z tego też względu, nie przesadzać z ekscentrycznością w dobieraniu ubrań. Starać się wybierać takie ubrania, które będą podkreślać delikatność, ale również nie można przesadzać ze skromnością. Pokazywanie bioder przez kobietę to duży błąd, mężczyzna wyrobi sobie złą opinie na temat takiej dziewczyny. Również wysokie szpilki nie zawsze są mile widziane, raczej może to odstraszyć mężczyznę. Warto ubierać się modnie, podkreślać swoje kształty, ale nie nosić ubioru, który będzie odebrany przez mężczyznę jako wyzywający.

W domu lepiej, żeby było skromnie


Natomiast w domu sytuacja wygląda inaczej, tutaj mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta ubiera się skromnie. Jest to bardzo miłe dla mężczyzny, gdy jego ukochana pokazuje mu swoje wdzięki. Oczywiście każdy ma swój gust, jednakże jeżeli kobieta ma na sobie delikatną bieliznę, rajstopy, czy ładną sukienkę to spełnia tym marzenie wielu mężczyzn. Natomiast nie lubią oni, gdy kobieta w domu nie ubiera się atrakcyjnie, nosi niemodne ubrania i nie dba o to, żeby wyglądać ładnie.

Brak higieny to również duży błąd ze strony kobiet. Mężczyźni lubią, gdy kobieta dba o siebie i spędza dużo czasu na to, żeby ładnie pachnieć oraz być zadbaną. Natomiast zaniedbana kobieta powoduje, że mężczyzna będzie niezadowolony ze swojej wybranej.

Gadulstwo to częsta wada


Następną kwestią jest to, że mężczyzną nie podobają się kobiety, które bardzo dużo mówią. Rozmawiać trzeba, jednakże nie można przesadzać. Czasem mężczyzna pragnie spokoju. Nie oznacza to, że kobieta nie powinna nic mówić. Wręcz przeciwnie, mężczyźni lubią rozmawiać z kobietami, ale są jednak granice gadulstwa.

Kobiety czasami są uparte i lubią narzucać pewne rzeczy. Zdecydowanie mężczyźni nie lubią takiego zachowania. Wolą oni dyskusję, z której wynikają wnioski. Zbytnia upartość może być poważną wadą, która spowoduje, że mężczyzna straci szacunek dla kobiety. Tak więc należy uważać na takie zachowanie.

Czasem kobieta wykazuje wiele entuzjazmu i podziwia swojego mężczyznę. Jest to zdecydowany błąd. Takie ciągłe pochwały doprowadzą wcześniej czy później do tego, że mężczyzna się odwróci od swojej kobiety. Jest to dla niego bardzo dokuczliwe i przyprawia go o zakłopotanie takie ciągłe mówienie, że jest najlepszy. Przeważnie będzie to odbierane przez mężczyznę z ironią, a może nawet z pewną agresją wobec kobiety, jeśli takie zachowanie będzie się pojawiać. W szczególności, jeśli jest ono sztuczne i kobieta chce się popisać przed swoim mężczyzną. Natomiast warto zaimponować swoją wiedzą i samej zaproponować coś, co mogłoby jeszcze bardziej pomóc mężczyźnie w osiągnięciu lepszych rezultatów przez niego. Z tego też względu dobrze jest, gdy kobieta jest kreatywna.

Nic na siłę


Czasami mężczyźni mają pewne problemy. Jednakże lubią oni zostawiać je dla siebie. Taki brak szukania pomocy nie jest dobry, aczkolwiek jest to taka cecha mężczyzn. Natomiast kobiety ze względu na swój altruistyczny charakter często bardzo są chętne do pomocy. Jednak takie zachowanie nie będzie się podobać mężczyźnie. Woli on raczej sam uporać się ze swoimi problemami. Trzeba więc delikatnie pytać o problemy i najlepiej nie okazywać zbytnio chęci do pomocy. Nie znaczy to, że nie warto pomagać, jednak lepiej robić to po cichu i tylko w taki sposób.

Mężczyźni nie lubią, gdy kobiety przeszkadzają im w osiąganiu ich marzeń, celów. Jest to czasem nawet powód rozpadu związku. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że zawsze przed związaniem się na poważnie należy dowiedzieć się, czym tak naprawdę płeć przeciwna chce się zajmować w życiu, w czy chce się realizować. Tylko tak można zapobiec temu problemowi. Po prostu trzeba wybrać sobie takiego mężczyznę, który nie będzie miał zainteresowań nie do zaakceptowania przez kobietę.

Ambicja kobiety także może okazać się wadą


Mężczyźni przeważnie nie lubią ambicji wśród kobiet. Wolą oni leniwe, beztroskie kobiety. Taka duża ambicja jest po prostu niekobieca i nie będzie ona się podobać mężczyźnie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nie oznacza to, że mężczyźni zakazują kobietą spełnianie marzeń. Nie chcą oni jednak, żeby wykazywały przy tym dużego poświęcenia oraz były zbyt zmotywowane. Po prostu kobiecość, beztroskość to cechy, za które mężczyźni kochają swoje kobiety.

Ciągłe przechwalanie się ze strony kobiety również może przyprawić mężczyznę o zakłopotanie. Nie lubią oni takich kobiet, które będą mówić o sobie, że są najlepsze i wszystko robią w taki sposób, że nikt tego lepiej nie będzie w stanie zrobić.

Mężczyźni nie lubią, gdy kobiety nie chcą się kochać


Następną kwestią jest brak ochoty na seks. Większość mężczyzn jednak potrzebuje bliskości kobiety i chce się często kochać ze swoją wybraną. Bycie zimną zwykle nie będzie dobrą opcją, żeby być w udanym związku. Mężczyźnie będzie się nudziło w takim związku i będzie podirytowany tym, że kobieta nie chce się z nim kochać.

Mężczyzną nie podoba się, gdy kobiety nadużywają alkoholu, palą papierosy, nie dbają o siebie, źle się odżywiają. Brak prowadzenia zdrowego trybu życia przez kobietę powoduje, że jest ona nieatrakcyjna dla mężczyzny i może spowodować to brak jego zainteresowania.

Złe maniery nie są mile widziane!


Również brak kultury osobistej to częsty błąd kobiety. Podobnie jest z ciągłym narzekaniem. Smutna kobieta nie podoba się większości mężczyzn. Warto jednak podkreślić, że mamy tutaj podobną sytuację, jak z figurą kobiety. Nadmierne zadowolenie również będzie powodować złe odczucie w mężczyźnie.

Mężczyzna preferuje raczej normalną kobietę, która nie popada w skrajności, gdyż lubi on czasem porozmawiać ze swoją dziewczyną jak ze swoim przyjacielem. Jeśli nie może on znaleźć wspólnego języka ze swoją kobietą, to wtedy będzie on szukał sobie przyjaciół. Dlatego też, dużą wadą u kobiety jest brak całkowitego zainteresowania tym, czym interesuje się mężczyzna.

Podsumowując, mężczyźni nie lubią, gdy kobiety stosują dużo makijażu, przez co tracą swój naturalny wygląd. Otyłość i niedowaga to poważne wady kobiety. Również tatuaże, zbędne dodatki nie podobają się mężczyzną. Jeśli chodzi o ubiór to mężczyźnie nie odpowiada zbyt ekscentryczny dobór ubrań, skromny ubiór poza domem oraz brak skromności w domu. Do ważnych wad można zaliczyć gadulstwo, zbyt duża ambicja, przeszkadzanie mężczyzną w dążeniu do celu, brak kultury osobistej, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, częste przechwalanie się oraz pochwały kierowane w kierunku mężczyzn, brak ochoty na seks, upartość ze strony kobiety.