Jak przeprosić swoją dziewczynę, żeby wróciła?

po prostu przeproś

Pokłóciłeś się ze swoją dziewczyną. Chciałbyś ją teraz przeprosić, ale nie wiesz jak się za to zabrać. W jaki sposób to zrobić, żeby ci wybaczyła?

Są różne przyczyny kłótni. Czasami powodem może być brak miłości ze strony mężczyzny, ignorowanie swojej własnej kobiety. Inną przyczyną może być brak spełnienia oczekiwań, czy stłuczka na drodze. Często popełniamy błędy, przez które się kłócimy, tracimy panowanie nad sobą. Dochodzi wtedy do sytuacji, w której zaczynamy się przezywać, poniżać drugą osobę. Kobiety potrafią być wrażliwe i często się obrażają. W zasadzie to bez względu na powód kłótni znajdujemy się ostatecznie w sytuacji, która doprowadza nas do rozstania. Może to być spory problem, z którego musimy znaleźć jakieś rozwiązanie.

Jako że kobiety są różne, to powinniśmy do każdej podchodzić indywidualnie, aczkolwiek istnieją pewne sposoby, które możemy zastosować u każdej. Trzeba jednak podejmować przemyślane decyzje, gdyż kiepskie przeprosiny dziewczyny mogą spowodować tylko irytacje w kobiecie, która nie będzie chciała jeszcze bardziej do nas wrócić. Z tego też względu na początek pomyślmy nad tym, w jaki sposób dotrzeć do naszej dziewczyny.

Jak więc przeprosić dziewczynę po kłótni?


Jeśli pokłóciłeś się ze swoją dziewczyną, po pewnym czasie przychodzi czas, w którym chcesz ją przeprosić. Jest to normalna rzecz. Zwykłe przemyślenia nie są wystarczające czasami do tego, by podjąć właściwą decyzję i znaleźć sposób na przeprosiny dziewczyny. Zacznij więc od zastanowienia się, jaka jest twoja dziewczyna. Może jest nieśmiała? A może ceni sobie spokój? Jeśli do tej pory nie miałeś okazji jej dobrze poznać, zadanie jest utrudnione. W takim wypadku nie pozostaje ci nic innego, jak skupienie się na bezpieczniejszej opcji. Przeproszenie dziewczyny często wymaga dużej odpowiedzialności. Nie możesz podejść do sprawy w sposób, który pogorszy jeszcze sprawę. Z tego względu przede wszystkim przypomnij sobie wszytko to, co do tej pory przekazała ci dziewczyna na swój temat.

Napiszmy list do swojej dziewczyny!


Dobrym sposobem jest napisanie listu do dziewczyny z przeprosinami. Jeśli zrobimy to w sposób, który będzie odpowiadał dziewczynie, z którą się rozstaliśmy, to mamy dużą szansę na sukces. Na początek zastanówmy się jednak, w jaki sposób do niej napisać. Nie żałujmy pieniędzy na ładną kopertę i kartkę. Dzięki takiemu zachowaniu dziewczyna zrozumie, że zależy nam na niej. Następnie zastanówmy się nad jej wrażliwością. Musimy sprawić, aby nam wybaczyła, więc wykorzystajmy jej wrażliwość. Jeśli napiszemy w taki sposób, w którym poruszymy jej serce, będziemy mogli liczyć na wybaczenie. Nie musimy pisać długiego listu, skupmy się bardziej na ładnych słowach, możemy napisać, że popełniliśmy błędy, przyznajmy się do winy. Warto napisać, że kochamy dziewczynę i że przeżywamy olbrzymie cierpienie spowodowane rozstaniem. Musimy wyrazić dużo emocji, pokazać jak bardzo nam zależy na ponownym byciu razem. W przeciwnym razie dziewczyna może się nie zgodzić na to, żeby powrót do związku znów stał się faktem.

A może jednak w sposób bezpośredni ją przeprosić?


List to dobra opcja dla tych, którzy boją się bezpośredniego kontaktu z dziewczyną. Jednak taki kontakt może być lepszym rozwiązaniem. Możemy kupić prezent i podarować go w ramach przeprosin. Nie muszą to być zwykłe kwiaty, czy słodycze. Możemy kupić coś bardziej oryginalnego. Kobiety lubią biżuterie. Będzie to lepsza opcja, wtedy dziewczyna dostrzeże powagę, z jaką podchodzimy do sytuacji.

W ramach przeprosin możemy swoją dziewczynę gdzieś zaprosić. Może jednak się okazać, że nie zgodzi się ona na takie coś. Dlatego też połączmy to z przeprosinami dziewczyny. Po prostu powiedzmy dziewczynie, że ją przepraszamy i zaprośmy ją w pewne miejsce, które lubi. Pamiętajmy, że musi to być miejsce, gdzie się jej będzie podobać i musimy mieć pewność, że tak będzie. Jest to metoda dla mężczyzn, którzy bardzo dobrze znają kobietę, która się z nimi rozstała. Gdy będziemy o niej wiedzieć, gdzie lubi przebywać, to takie przeprosiny dziewczyny mają sens, w przeciwnym razie należy zachować ostrożność i lepsze będzie inne rozwiązanie.

Romantyczna kolacja odpowiedzią jak przeprosić dziewczynę


Zróbmy dziewczynie niespodziankę. Może nią być na przykład romantyczna kolacja. Dobrze wiedzieć, co nasza dziewczyna lubi jeść. Problemem może być tylko to, czy dziewczyna się na taką kolację zgodzi, czy da nam w ogóle szanse na to. Musimy więc postąpić tak samo, jak w przypadku przeprosin połączonych z zaproszeniem dziewczyny w pewne miejsce, które lubi. Taka romantyczna kolacja to alternatywa, która będzie lepszym rozwiązaniem dla domatorki.

Okażmy wiele czułości dziewczynie


Jako że kobiety lubią, gdy się jest dla nich miłym, to postarajmy się w trakcie przeprosin dziewczyny okazać wiele czułości. Nie bądźmy przy tym sztuczni, ale wyraźmy emocje w taki sposób, żeby wywrzeć wrażenie na naszej dziewczynie. Takie okazanie czułości, to świetny pomysł, gdy chcemy przeprosić dziewczynę za to, że jej nie kochaliśmy wcześniej. Zdecydowanie się jej to może spodobać i będzie zadowolona z takich przeprosin. Możemy ją przytulić, pocałować ją, uśmiechnąć się do niej i wtedy powinna nam wybaczyć nasze winy.

Możemy również postawić na gestykulacje, a w zasadzie to bardziej na sposób, w jaki będziemy przepraszać. Mianowicie, dobrze jest uklęknąć przy dziewczynie. Kobiety często w takich momentach godzą się na przeprosiny. Może to być dla nich duże wydarzenie i pod wpływem emocji będą chciały do nas wrócić. Trzeba zachować przy tym wiele powagi wobec swojej dziewczyny. Poprośmy o akceptacje i przytulmy się do niej. Może to podziałać pozytywnie i ostatecznie związek znów będzie faktem.

Warto przygotować się na przeprosiny swojej dziewczyny


Teraz zastanówmy się, w jaki sposób mówić do dziewczyny w trakcie przeprosin. Jedno słowo przepraszam, nie jest oryginalnym pomysłem w tym wypadku. Musimy więc wymyślić coś zdecydowanie ciekawszego, coś takiego, co będzie miłe dla naszej dziewczyny. Pomysły mogą być różne. Możemy się nauczyć pewnych cytatów o miłości, którymi możemy zaimponować dziewczynie. Możemy również jej coś zaśpiewać, aczkolwiek musimy umieć to robić. Wykażmy przy tym wiele emocji. Bądźmy mili, ale smutni. Dziewczyna musi się przekonać, jak bardzo żałujemy swojej winy. Nie przesadzajmy jednak z grą aktorską. Może ona się nie spodobać dziewczynie i z przeprosin nic pozytywnego nam nie wyjdzie. Wyrażanie przeprosin w słowach to nie jest łatwa sztuka. Trzeba mówić naturalnie, być odważnym. Powiedzmy dziewczynie, że żałujemy tego, co zrobiliśmy. Możemy powiedzieć, że spełnimy jej marzenia, będziemy poświęcać jej dużo czasu. Kobiety już takie są, że czasem im czegoś brakuje i wtedy nie chcą być już w związku. Musimy się delikatnie zapytać, czego dziewczyna oczekuje od nas, co musimy zrobić, żeby do nas wróciła. Niestety, ale zgoda na pewne warunki stawiane przez dziewczynę, to czasem jedyna droga do tego, żeby być razem.

Zróbmy pozytywne wrażenie na dziewczynie


Takie przeprosiny muszą zrobić wrażenie na dziewczynie. Musimy więc wybrać sobie do tego odpowiedni moment. Są pewne chwile, kiedy nie warto przepraszać. Można to zrobić wieczorem, kiedy przeważnie człowiek jest już zmęczony. Możemy wtedy wykorzystać moment i ją przeprosić. Nie jest to jedyna koncepcja, którą możemy wybrać. Inni mogą zrobić to rano. Również jest to dobry moment, ale nie może dziewczyna być zajęta wtedy na przykład wyjściem do szkoły, ponieważ będziemy tylko i wyłącznie przeszkadzać. Dlatego też, nie wybierajmy sobie chwili w ciągu dnia, kiedy to ktoś może być czymś zajęty. Wtedy niekoniecznie dziewczyna będzie się chciała zgodzić na przeprosiny. Dobrą opcją jest poranek w sobotę, czy też w niedzielę. Jeśli będzie miała czas, to spróbujmy przeprosić ją właśnie wtedy.

Cierpliwość może być potrzebna, aby przeprosiny dziewczyny okazały się owocne


Gdy jednak nie będzie nas chciała wpuścić do domu, to musimy wiernie czekać na zewnątrz. Pokażmy, że zależy nam na niej. Bądźmy stanowczy w tym, co robimy. Musimy być pewni siebie i zdecydowani na przeprosiny. Zróbmy to w taki sposób, aby nie miała złudzeń co do naszych przeprosin dziewczyny. Jeśli wybierzemy odpowiedni sposób, który będzie naszym zdaniem odpowiedni dla naszej dziewczyny, to powinno nam się udać. Możemy też wybrać kilka sposobów naraz i wtedy będzie jeszcze większa szansa na to, że się nam uda. Jeżeli brakuje nam jednak odwagi, to możemy napisać list. Jest to opcja, która może się okazać dobra dla tych, którzy są bardziej nieśmiali.

Mamy więc dwie możliwości, jeżeli chodzi o przeprosiny swojej dziewczyny. Możemy napisać list albo zrobić to w sposób bezpośredni. Musimy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób będziemy rozmawiać, a w zasadzie przepraszać dziewczynę, która z nami zerwała. Bądźmy czuli, wykażmy pewne emocje. Możemy uklęknąć, podarować jej prezent, zrobić romantyczną kolację, czy zaprosić ją przy tym w jej ulubione miejsce.