Ubrania dla kobiet, które podobają się mężczyzną

jak się ubrać, żeby się podobać?

Obecnie kobiety stosują różne sposoby, żeby przypodobać się mężczyzną. Jednak nie zawsze mężczyźnie odpowiada ubiór kobiety. W takim razie, które ubrania noszone przez kobiety pobudzają mężczyzn? A których się raczej wystrzegać?

Zacznijmy od pewnej zasady, do której ma przekonanie wiele mężczyzn. Chodzi o naturalność kobiety. Wszystko, co wpływa na to, że traci ona swój naturalny wygląd, przeważnie źle jest postrzegane wśród mężczyzn. Dlaczego tak jest? Dlaczego mężczyźni kochają naturalne kobiety? Ponieważ ich ciała się im podobają i wszystko, co przyczynia się do utraty naturalności kobiety, zakrywa piękno jej ciała widziane przez mężczyznę.

Skoro już wiadomo, że mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta wygląda naturalnie, to łatwo się domyślić, że nie jest mile widziany przepych i ekscentryczność w dobieraniu ubrań. Przejdźmy teraz do konkretów, jakie ubrania noszone przez kobiety są dobrze postrzegane przez mężczyzn?

Spódniczki mini, czy krótkie szorty?


Po pierwsze spódniczki mini. Mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety je zakładają. Jest to spowodowane tym, że uda kobiet są bardzo kształtne i przyciągają uwagę. Na ogół to kształty najbardziej podobają się mężczyzną w kobiecym ciele. Kobiety muszą jednak wystrzegać się zbyt krótkich spódniczek. Gdyż uwidaczniana bielizna w miejscach publicznych przez kobiety źle kojarzy się mężczyzną i w większości przypadków uważają oni ją za niestosowną. Taki ubiór może być postrzegany za wyzywający, tak ubrane kobiety mogą również zostać postrzegane jako prostytutki. Z tego też względu należy wiedzieć, czy spódniczki nie są zbyt krótkie.

Krótkie szorty, to podobny rodzaj ubioru, który przyciąga uwagę mężczyzn. Tutaj również widoczne uda mają najważniejszy wpływ na to, że mężczyzną takie ubranie się podoba. Dodatkowa zaleta takiego rodzaju ubrania jest taka, że szorty przylegają do ciała kobiety, przez co jeszcze lepiej widoczne są jej kształty. Mają one więc taką zaletę, aczkolwiek taki ubiór może okazać się w pewnych momentach zbyt wyzywający. To już zależy od kobiety, gdzie ma zamiar się pokazywać w szortach, aczkolwiek w niektórych miejscach publicznych mogą one nie być dobrym wyborem.

Czasami warto odkryć ramiona?


Mężczyzną podobają się również ramiona kobiet. Trzeba jednak tutaj pamiętać, że równoczesne pokazywanie ud oznacza przepych. Dlatego lepiej zdecydować się albo na pokazanie ud, albo na pokazanie ramion. Odkrywanie ramion jest rzadko stosowane przez kobiety. Wynika to z braku wygody ubrań, które to umożliwiają. Jednakże taki ubiór noszony przez kobiety jest mile widziany przez mężczyzn, z tego też względu czasami warto się poświęcić.

Obcisłe dżinsy


Dopasowane, obcisłe dżinsy są również dobrze postrzegane przez mężczyzn. Jest to spowodowane tym, że kobieta nosząca takie dżinsy uwidacznia swoje kształty, co przyciąga uwagę mężczyzn. Mimo tego, że uda są zakryte oraz reszta nóg także, to uwidaczniane kształty przez kobietę wystarczają do tego, żeby się przypodobać mężczyźnie. Najważniejsze jest tutaj dopasowanie. Takie dżinsy muszą być obcisłe, ale nie można przesadzać. Nie chodzi o to, żeby wyszczuplać swój wygląd, bardziej chodzi o podkreślenie kobiecych kształtów. Błędem mogą być także dżinsy, które będą miały dużo wzorów. Będzie to rozpraszać uwagę mężczyzn.

Podkolanówki


Podkolanówki noszone przez kobiety również są mile widziane przez mężczyzn. Jest to wynikiem podkreślania kobiecych ud. Muszą one jednak być połączone z odkrytymi udami. Niektórym mężczyzną może jeszcze bardziej odpowiadać taki ubiór kobiety, niż inny, który uwidoczni całe nogi. Uda kobiety są częścią ciała, która bardzo podoba się mężczyzną. Są one bardzo kształtne i bardzo pobudzają mężczyzn. Z tego też względu takie eksponowanie ud przez kobietę jest lubiane przez płeć przeciwną.

Mężczyzną również podobają się sukienki, które podkreślają kobiecą figurę. A najlepiej, gdy uwidaczniają kobiecy biust. Nie chodzi tutaj jednak o to, żeby był on na wierzchu. Taki ubiór będzie źle postrzegany. Musi on podkreślać tylko biust i to jest wszystko w tej kwestii. Natomiast równocześnie uwidoczniona figura kobiecego ciała jest bardzo mile widziane i może doprowadzić do tego, że kobieta nosząca taką sukienkę będzie przyciągała uwagę mężczyzny. Z tego też względu, dobrze jest, gdy sukienki przylegają do ciała.

Ładne, stylowe koszule


Eleganckie koszule, to również rodzaj ubrania, który przypada większości mężczyzn do gustu. Jest on dość wyjątkowy, gdyż nie podkreśla tak bardzo kobiecych piersi i reszty kształtów kobiecego ciała. Natomiast mężczyźni dobrze postrzegają taki ubiór noszony przez kobiety, gdyż jest on elegancki. Kobieta w koszuli wygląda nowocześnie, ma swój styl i się podoba.

Odzież sportowa również pobudza wyobraźnie. Mężczyźni lubią, gdy kobieta nosi obcisły dres. Chodzi jednak o obcisłe ubranie na dole i na górze. Żadnych bluz. One tylko zakrywają kobiece kształty. Natomiast obcisłe ubrania to coś, co bardzo się podoba mężczyzną. W dodatku, gdy kobieta ćwiczy swoje ciało, wzbudza to dodatkowe emocje w mężczyźnie i taki rodzaj ubrania przypada mu do gustu.
Bikini to również element garderoby kobiety, który odpowiada mężczyźnie. Podkreśla ono kobiece ciało. Sprawia, że kobieta wygląda seksownie i podoba się mężczyźnie. Warto, aby było zrobione z delikatnego materiału i miało jasny kolor. Niekoniecznie biały, gdyż źle prezentuje on się na skórze.

Co nie jest oczywiste?


Zanim przejdziemy do kobiecych ubrań, które przeważnie nie odpowiadają mężczyzną, to zacznijmy od takich, które mają duże prawdopodobieństwo, że będą się jednak podobać. Często muszą być spełnione jednak pewne warunki. Po pierwsze stringi, które wzbudzają wiele kontrowersji. Mężczyźni często lubią, gdy kobiety je zakładają, jednak muszą one mieć odpowiedni materiał oraz kolor. Czarne stringi z nieprzyjemnego materiału będą raczej źle widziane ze strony mężczyzn, jednakże delikatne z jasnym kolorem mogą okazać się czymś, co bardzo spodoba się mężczyźnie. Stringi to kwestia gustu. Niektórym się podobają, niektórym nie. Jednak powinny być delikatne i mieć odpowiedni, najlepiej jasny kolor.

Kozaki również mogą być przyczyną sporów. Z jednej strony są w porządku, gdyż podkreślają uda. Z drugiej strony czarny kolor może się nie podobać mężczyźnie. Dlatego też ważne tutaj jest odpowiednie dobranie kozaków.

A czego nie lubią?


Jeżeli chodzi natomiast o ubrania, których nie warto nosić, to można zaliczyć do nich T-shirty, które uwidaczniają część bioder i pokazują czasami część brzucha. Tutaj akurat mamy do czynienia z wyjątkiem i wielu mężczyzną nie podoba się taki rodzaj ubrania. Jest to spowodowane tym, że uwidoczniona część bioder i brzucha nigdy nie zastąpi widoku całych bioder i całego brzucha. Mężczyźni, jeśli już oglądają uda, to chcą je widzieć w całości, z biodrami i brzuchem jest tak samo. Dlatego w tym wypadku taki ubiór nie będzie się podobał mężczyźnie.

Tylko nie okulary przeciwsłoneczne!


Kolejnym błędem są okulary przeciwsłoneczne, których mężczyźni tak bardzo nie lubią wśród kobiet. Oczy kobiety mają duże znaczenie w jej wyglądzie. Natomiast kulisty kształt kobiecej twarzy sprawia, że kobieta nosząca okulary przeciwsłoneczne wygląda dziwacznie dla mężczyzny, wręcz zabawnie.

Kolejnym błędem robionym przez kobiety, jest noszenie dużej torby. Taka kobieta wygląda źle w oczach mężczyzny. Brak jej stylu oraz takie torby sprawiają, że może wyglądać grubo.

Legginsy to również jeden z rodzajów ubrań, które nie przypadają do gustu mężczyzną. Są one takim wyjątkiem, gdyż podkreślają one kobiece kształty. Jednakże taki ubiór nie jest elegancki, a mężczyźni nie tylko preferują stylowe ubrania, ale muszą one być także delikatne. Gdyż kobieta kojarzy się właśnie z delikatnością. Tą delikatność potwierdza kobiece ciało, które właśnie takie jest, dlatego też nieeleganckie legginsy maskują naturalną delikatność i źle wpływają na jej wygląd.

Tunika i poncho też odpadają


Tunika ma zdecydowanie więcej przeciwników. Jest to tym spowodowane, że nie podkreśla ona kobiecych kształtów. W zasadzie to je maskuje. Kobieta, która nosi taki rodzaj ubrania, będzie kojarzyć się z zimną rybą, która nie jest romantyczna. Nie będzie ona pobudzać mężczyzn swoim ciałem, bardziej zniechęcać i odwracać uwagę.

Poncho, podobnie jak tunika, to element garderoby, który mężczyźnie nie przypada do gustu. Poncho sprawia, że kobieta wygląda niemodnie, nie uwidacznia ona swoich kształtów, przez co nie wygląda atrakcyjnie w oczach mężczyzny.

Warto również dodać, że mężczyźnie nie będzie się raczej podobać kolor czarny. Dotyczy to praktycznie każdego ubrania. Podobnie jest z kolorem białym. Również taki kolor może nie przypaść do gustu mężczyzną, choć prędzej biała sukienka, aniżeli czarna. Delikatny materiał oraz ładny, jasny kolor sprawia, że kobieta ma wdzięk, wygląda elegancko, przez co podoba się mężczyźnie. Z reguły, zasada jest taka, żeby eksponować swoje kształty i równocześnie chodzić w eleganckich ubraniach.

Podsumowując, mężczyźni będą uwielbiać, jeśli kobieta będzie ubierać się w spódniczki mini, czy krótkie szorty. Podkreśla ona tymi ubraniami swoje uda, które są bardzo ważnym elementem ciała kobiety, które wzbudza zainteresowanie mężczyzny. Dodatkowo podkolanówki mogą jeszcze bardziej eksponować kobiece uda, co może się okazać dodatkowym atutem. Obcisłe dżinsy oraz sukienki, które podkreślają biust oraz uwidaczniają figurę, to także dobry wybór. Ponadto, eleganckie koszule przypadają bardzo do gustu mężczyzną. Odzież sportowa oraz ubrania, które będą eksponować kobiece ramiona, to także doskonała opcja, aby przypodobać się mężczyźnie. Bikini są także dobrze postrzegane ze strony mężczyzn. Sporne są natomiast stringi, które nie przypadają do gustu wielu mężczyzną. Muszą one być wykonane z odpowiedniego materiału i mieć jasny kolor. Kozaki także nie będą każdemu mężczyźnie się podobać. Jeśli chodzi o rodzaje ubrań, które się nie podobają mężczyźnie, to zbyt krótkie T-shirty, które uwidaczniają część bioder i brzucha. Poza tym, okulary przeciwsłoneczne, duże torby, legginsy, tunika, poncho. Oczywiście, większość ubrań to tak naprawdę kwestia gustu, ale są jednak pewne reguły, które się sprawdzają. Trzeba jeszcze dodać po raz kolejny najważniejszą kwestię. Liczy się naturalność kobiecego ciała, dlatego też mężczyzną nie będą się podobać ubrania, które zakrywają kobiece kształty, natomiast przepadają oni za wszystkimi ubraniami, które je podkreślają.