Jak poderwać dziewczynę?

Sztuka uwodzenia

To pytanie jest trudne, gdyż tak naprawdę każda kobieta jest inna. Jednak jak już jakaś dziewczyna się nam podoba i chcemy z nią być, to musimy wystrzegać się pewnych ogólnych zasad.

Po pierwsze, mężczyźni muszą sobie uświadomić, że kobieta sama raczej nie będzie się zalecać. Raczej mężczyzna wykonuje pierwszy krok do tego, żeby być z kobietą trwale w związku. Dużo zależy od nastroju, na pewno łatwiej jest poderwać dziewczynę na wakacjach, gdzie jesteśmy wyluzowani niż w miejscu, które nas stresuje. Dlatego też powinniśmy wybrać sobie dobre miejsce w pierwszej kolejności.

Jeżeli chodzi o sam moment, w którym podrywamy dziewczynę, to tutaj już dużo łatwiej o błędy. Kobiety raczej nie lubią mężczyzn, którzy chcą na siłę się przypodobać. Raczej róbmy to spokojnie. Łatwo stracić zaufanie do osoby, która jest nachalna. Z drugiej jednak strony ważny jest kontakt z dziewczyną. Bez niego nie będziemy w stanie jej poderwać.

Tak więc postępujmy rozważnie, bądźmy sobą i nie mówmy na początku za wiele. Każdy błąd może nas kosztować. Ważną kwestią jest to, że gdy nawiążemy kontakt z kobietą, to wtedy raczej nie możemy go już stracić, bo to będzie dla nas znak, że nie jesteśmy w centrum jej zainteresowania. Dlatego też pamiętajmy, że poprzez szybkie nawiązanie kontaktu możemy stracić szanse na związek. Lepiej poczekać na okazje i wtedy zacząć nawiązywać kontakt. Z reguły kobiety lubią powoli się poznawać, dlatego też nie popełniajmy jednego z podstawowych błędów, jakim jest zbyt szybkie nawiązywanie kontaktu.

Nie bądź nieśmiały!


Kiedy jest więc odpowiedni moment? Tak naprawdę nie ma go nigdy, dlatego też podrywanie powinno polegać na szukaniu dogodnych chwil, w których należy powiedzieć coś ciekawego, co przyciągnie uwagę kobiety. Przykładem mogą być nowinki ze świata mody. Nie powtarzajmy się, czujmy się swobodnie i gdy nawiążemy kontakt, to starajmy się go nie stracić. Oczywiście, przerwy w rozmowie jak najbardziej, tylko nie dopuszczajmy do głosu innych mężczyzn, gdyż może to odwrócić od nas uwagę. Jeżeli chodzi o pozostałe kobiety w otoczeniu naszej wybranej, to bądźmy dla nich neutralni i pozwalajmy im na dojście do głosu.

W takim razie, jak już wiadomo, kiedy rozmawiać, kogo dopuszczać do głosu, to teraz przejdźmy do tego, jak rozmawiać. W podrywaniu nie ma dobrego tematu, ważna jest natomiast umiejętność zaciekawienia kobiety. Warto wiedzieć, czym interesują się kobiety. Będzie łatwiej zacząć, gdy dowiemy się czegoś o nowym trendzie w modzie. Szybko jednak znudzi się taka rozmowa dziewczynie. Dlatego też, w późniejszym etapie zacznijmy flirtować. Oczywiście, w bardzo delikatny sposób. W przeciwnym razie zakończy się to wszystko klęską. Później zacznijmy mieć dystans do siebie samego i pozwalajmy dziewczynie na wiele. Taka rozmowa doprowadzi do większej więzi i w późniejszym czasie przeistoczy się w wymianę komplementów.

Pierwszy ważny moment


Jest to istotny moment. Dowodzi on, że poznające się osoby zaczynają się sobie podobać. Poza tym dziewczyny lubią, gdy się jest dla nich miłym. Jednak nie można zaczynać rozmowy od komplementów(może się to wydać naiwne i podejrzane, przeważnie zakończy się to ironicznym przerwaniem rozmowy z drugiej strony), dlatego też jest to tak ważne, aby dojść do etapu, w którym będziemy mogli mówić do siebie czule.Musimy pamiętać, żeby być wyluzowanym. Starajmy się nie doprowadzać do sytuacji, w której kobieta się od nas oddali. Utrzymujmy kontakt z drugą osobą. Oczywiście doprowadzenie do wymiany komplementów to nie jest jeszcze moment, w którym możemy się zapytać o to, żeby być razem. Trzeba wspomnieć tutaj o innej kwestii. Mianowicie, możemy w przyszłości żałować takich spontanicznych decyzji. Gdyby ktoś się zgodził z nami być, a okaże się, że charakter takiej osoby nie będzie nam odpowiadać, to wtedy taki związek będzie dla nas klęską.

Jednakże wróćmy do tego, co jest tematem w tej poradzie, czyli do tego, jak poderwać dziewczynę, jak nawiązać z nią kontakt, który pozwoli na kolejne spotkania, na randki. Zapytanie o związek w takim momencie to byłby olbrzymi błąd, przed którym przestrzegamy.

Przechodzimy do następnego etapu


Co w takim razie robić dalej, żeby nawiązać głębszy kontakt z dziewczyną. Warto zacząć mówić o sobie, o swoich zainteresowaniach. Charakter zostawmy na później. Na początku łatwiej będzie mówić o tym, czym się zajmujemy. W tym momencie mogą się zacząć pewne kłopoty. Jeśli nie będziemy akceptować tego, czym się zajmuje dziewczyna, to będziemy mieli dylemat, co dalej robić.

Jeśli jednak wszystko pójdzie po naszej myśli, to możemy okazać swoje zadowolenie z zainteresowań dziewczyny. Będzie jej miło, gdy powiemy kilka dobrych słów na temat tego, czym chce się zajmować w życiu. Powiedzmy również wtedy kilka słów o sobie i jeśli dziewczyna będzie akceptować to, co robimy, to znajdziemy się na dobrej drodze do lepszego poznania się.

Teraz zwróćmy uwagę na to, czym tak naprawdę jest podryw i do jakiego momentu możemy tak o nim mówić. W zasadzie to dopóki kobieta nie będzie chciała z nami być w związku, to nie udało się nam jej poderwać. Jak wiadomo szybkie doprowadzenie do związku jest błędem, gdyż nie zdołamy w tak krótkim czasie kogoś poznać na tyle, żeby z taką osobą móc się związać.

Kluczowy moment


Skoro już wiadomo, że naszym celem jest doprowadzenie do sytuacji, w której chcemy zapytać się o związek, uzgodnijmy obecną sytuację. Mianowicie, nawiązaliśmy kontakt z kobietą, możemy już z nią swobodnie rozmawiać o swoich zainteresowaniach, o tym co robimy w życiu. Teraz pora na to, żeby dyskretnie zapytać o kontakt, na przykład o numer telefonu.

Jest to istotny moment, gdyż zdobycie numeru telefonu pozwoli nam na kontakt z daną osobą. Poza tym nie będziemy musieli się z nią spotykać, tylko możemy wysłać jej wiadomość tekstową. Jakie to ma znaczenie? Takie, że trudno na początku o śmiałość i odważniejsze pytania, natomiast wysyłając sobie wiadomości tekstowe, możemy zacząć pytać się o pewne kwestie odważniej.

Jak więc się zapytać o numer telefonu i w jakim momencie to zrobić? Pierwszym błędem jest zbyt szybka decyzja, trzeba wyczekać odpowiedni moment i poprosić o numer telefonu. Najlepiej użyć formy grzecznościowej, będziemy mieć większą szanse na to, że ktoś nam da swój numer. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli i zdobędziemy kontakt do naszej upatrzonej osoby, możemy się cieszyć z sukcesu.

Jednakże do związku jest jeszcze daleka droga, potrzeba wiele czasu na poznawanie się, nie można doprowadzać do niego zbyt szybko, gdyż może to nam przysporzyć wiele nieprzyjemności w przyszłości.

Pojawiają się dwie opcje


Tak więc, co robić dalej? Teraz mamy dwie opcje do wyboru. Albo będziemy kontynuować rozmowę w takiej formie, w jakiej to robiliśmy do tej pory, albo przejdziemy do czegoś odważniejszego. Pamiętajmy, że teraz nawet w przypadku, gdy nie uda nam się umówić na kolejne spotkanie, to zawsze mamy numer telefonu i jesteśmy w posiadaniu alternatywnej formy kontaktu.

Ważne są tutaj intencje także drugiej osoby. Dobrze jest nie tracić czasu i dowiedzieć się czego tak naprawdę oczekuje ona od nas. Jeśli będzie samotna i będzie szukała kogoś to sytuacja będzie przebiegać po naszej myśli. Natomiast, jak nie będzie wydawała się być zbytnio zainteresowana mówieniem o swojej prywatności, o tym, czy z kimś już jest, to w takim momencie możemy się trochę rozczarować, ale nie można szybko tracić nadziei.

Załóżmy, że wybierzemy pierwszą opcje. Przy takim wyborze nie będziemy umawiać się na kolejne spotkanie, gdyż nie będziemy mieli okazji, aby się o to zapytać. Będziemy kontynuować mówienie o sobie i o swoich zainteresowaniach. Jest to bezpieczna opcja, natomiast w przypadku odważniejszego wariantu, możemy poprosić o randkę. Oczywiście nie musimy tego robić, natomiast musimy wykonać pewien krok, w którym damy do zrozumienia, że chcemy czegoś więcej niż niewinny flirt. Może być nim na przykład mówienie o samotności i o chęci w związku z taką osobą, z którą rozmawiamy.

Musimy zasygnalizować, że chcemy być w związku!


Gdy będziemy tak postępować, damy sygnał komuś, że chcemy z nim być. Kończąc pierwsze spotkanie nie musimy zapewniać, że się odezwiemy. Możemy to zrobić, ale jak już tego chcemy, to zróbmy to w sposób delikatny. Chodzi o to, żeby pokazać, że jesteśmy wyluzowani. Następnie warto przejść do czegoś odważniejszego, najlepiej jest to zrobić poprzez napisanie do swojej wybranej. Możemy się odważyć na tematy związane z miłością. Piszmy tak, jakbyśmy byli sobą, gdyż tylko wtedy się dowiemy, czy będziemy się podobać drugiej osobie.

Jeśli reakcja będzie pozytywna, to jesteśmy już na dobrej drodze do sukcesu, gdyż uda nam się nawiązać pewną więź emocjonalną z drugą osobą. Pozwoli nam to rozmawiać na praktycznie wszystkie tematy. Nie ograniczajmy się jednak tylko i wyłącznie do pisania wiadomości. Warto się przełamać i zaprosić gdzieś kogoś. Nic nie zastąpi spotkania z pisaniem do siebie na odległość.

Na randkach można już rozmawiać zupełnie inaczej. W zasadzie to powinniśmy już inaczej rozmawiać, gdyż będziemy na etapie, w którym druga osoba będzie wiedzieć, że oczekujemy związku. Jeśli będzie ona szczęśliwa to w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się o ten związek zapytać. W tym momencie wkraczamy już w fazę, w której nie ma mowy o podrywaniu, tylko znajdujemy się już w bliższej relacji i możemy się śmiało zapytać o związek.

Podsumowując, zaczynajmy od zdań, w których wykażemy pewne zainteresowanie kobietami, a dokładnie tym, co je dotyczy. Następnie możemy zacząć flirtować. Gdy przejdziemy już do wymiany komplementów i rozmowy na temat swoich zainteresowań, to zdecydujmy się na zapytanie o numer telefonu lub coś, co pozwoli nam się skontaktować z wykorzystaniem internetu. Możemy dać do zrozumienia, że oczekujemy związku właśnie z taka osobą, którą spotkaliśmy. Następnie piszmy do swojej wybranej na odważniejsze tematy, związane z miłością. Gdy już wystarczająco się poznamy, możemy przejść do zapytania o związek.