Jak zaprosić dziewczynę na randkę?

jak zaprosić dziewczynę?

Chciałbyś się umówić z dziewczyną na spotkanie, ale nie wiesz, w jaki sposób to zrobić. Co może stać na przeszkodzie, aby to zrobić? W jaki sposób zaprosić ją, żeby się zgodziła?

Na początek zastanówmy się nad przyczynami, które powodują, że się wahasz i nie wiesz, w jaki sposób się odezwać do dziewczyny. Mogą one być różne. Począwszy od kompleksów, których możemy się nabawić w różnych sytuacjach, poprzez brak odwagi, skończywszy na strachu przed tym, że dziewczyna ci odmówi. Możesz mieć także inne problemy, które nie zostały tutaj wymienione. Jakie one by nie były, to w pierwszej kolejności musisz się zastanowić nad tym, co powoduje twoje pytanie.

Kobiety są różne tak jak i mężczyźni. Dopóki nie spróbujesz, to się nie dowiesz, czy kobieta zgodzi się na randkę, czy ci odmówi. Nie można się więc bać, tylko trzeba podejść do dziewczyny, która ci się podoba i zacząć z nią rozmawiać. Teraz pojawia się pytanie, w jaki sposób. To zależy od tego, czy już wcześniej z nią rozmawiałeś, czy może jest to pierwszy raz. Może jesteś już w pewnych relacjach z daną dziewczyną. Wtedy łatwiej będzie zaprosić ją na randkę. W takiej sytuacji można być odważniejszym, niż w pierwszym przypadku, kiedy jeszcze do upatrzonej przez ciebie dziewczyny nic nie mówiłeś. W zasadzie to rzadko zdarza się, żeby ktoś odważył zaprosić dziewczynę na randkę bez wcześniejszych rozmów. Zalecane jest rozpoczęcie znajomości w inny sposób. Nagła prośba może okazać się dla kobiety trochę dziwna i może potraktować ją z ironią.

Zwróć na coś jej uwagę!


Jednym z pomysłów zaproszenia dziewczyny na randkę może być opowiedzenie jej o nowej restauracji. Zwróćmy uwagę na to, że gdzieś wybudowano nową restaurację i w związku z tym zaprośmy kobietę do niej. Podaj jej adres restauracji i powiedz, że chciałbyś się z nią tam spotkać. Zaproponuj spotkanie o pewnej godzinie, ale daj jej dowolność na zmianę tej godziny, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że się zgodzi. Restauracja to dobre miejsce na spotkanie. Z reguły kobiety lubią przebywać w miejscach, gdzie panuje miła atmosfera. Z tego też względu wybierz taką, w której jest odpowiedni wystrój. Pomysł z nową restauracją to tylko taka propozycja. Chodzi o to, aby jakoś zacząć rozmowę. Możesz zrobić to inaczej. Możesz powiedzieć, że ładnie dzisiaj wygląda i z tego powodu zapraszasz ją do restauracji. Powiedz to na luzie, tak jakbyś był sobą i poczekaj na reakcje.

Nie liczy się gdzie, ale jak


Jako że pomysłów na randkę może być wiele, nie ma tak naprawdę znaczenia, gdzie ją zaprosisz. Możesz również zaprosić ją do parku lub w każde inne miejsce, które wymyślisz. Z restauracją to przykład, z którego można wywnioskować, że liczą się pierwsze słowa. Po prostu dobrze jest zwrócić na coś uwagę. Na przykład na nową restaurację. Można również zrobić to inaczej, poprzez powiedzenie komplementu dziewczynie. Takie słowa wypowiedziane przez ciebie na początku są ważne, gdyż odwracają one w pewien sposób uwagę od tego, co później przekażesz kobiecie. Lepiej jest jakoś zacząć rozmowę, a dopiero później zaprosić na randkę, niż zapraszać w pierwszym zdaniu. Gdyż takie zapraszanie już w pierwszych słowach okaże się mało kulturalne.

Pamiętaj o byciu wyluzowanym


Kolejną sprawą, która również została poruszona w przykładzie, a jest bardzo istotna, to bycie wyluzowanym. Dziewczyny cenią sobie często chłopaków, którzy potrafią żartować, nie są spięci. Jest to tym spowodowane, że wzbudzają oni więcej zaufania wśród kobiet i mogą wydawać się bardziej opiekuńczy. Z tego też względu potraktuj takie zaproszenie, jako rozrywkę. Jeśli odmówi to nic się nie stanie. Po prostu będzie miała jakiś powód. Niech to nie będzie dla ciebie katastrofa. Zawsze możesz zapytać się jej, dlaczego i ewentualnie spróbować w przyszłości. Inną kwestią jest to, że nie warto podchodzić do sprawy w taki sposób, w którym nastawisz się na bycie tylko i wyłącznie z wybraną na początku przez ciebie dziewczyną. Musisz czasami uszanować jej decyzje.

Wróćmy teraz do problemu związanego z tym, czy znasz już dziewczynę, którą chcesz zaprosić na randkę. Jeśli nie rozmawiałeś z nią wcześniej, to zaproszenie jej będzie nie tylko trudne, ale przede wszystkim może przekreślić rozpoczęcie z nią znajomości. Powodów może być wiele. Może ona się po prostu przestraszyć. Nie będzie ci ufała, gdyż trudno zaufać obcemu człowiekowi. W zasadzie to z wielu powodów takie zaproszenie okazałoby się złym wyborem. Dziewczyna będzie zaskoczona pytaniem o możliwość spotkania i raczej odmówi. Chyba że będzie dopisywał jej nastrój, a ty zaprosisz ją w taki sposób, że będzie mogła ci zaufać.

Na początek się zaprzyjaźnij


Z tego też względu zdecydowanie lepszym pomysłem jest porozmawianie z nią, w następnych dniach możesz się z nią zaprzyjaźnić. Gdy już będziesz na tym etapie, to wtedy zaproś ją na randkę. Błędy mogą kosztować. Zbyt szybkie zaproszenie spowoduje, że trudniej będzie ci nawiązać z nią kontakt.

Teraz przejdźmy do wykonania takiego zaproszenia przez ciebie. Pomysły mogą być tutaj różne. Najlepszym z nich jest rozmowa. Po prostu kontakt bezpośredni jest skuteczny. Oczywiście nie ma nic złego w zapraszaniu w inny sposób, w szczególności, jeśli nie masz na tyle odwagi. Jednak na innych opcjach skupimy się później. W tej chwili wytłumaczmy, dlaczego zaproszenie dziewczyny w sposób bezpośredni jest dobrym rozwiązaniem. Kobiety lubią odważnych mężczyzn, a przede wszystkim uwielbiają rozmawiać. Takie zaproszenie dziewczyny na randkę będzie dla niej miłe. Poczuje się doceniona, atrakcyjna, po prostu ją to uszczęśliwi. Taka bezpośrednia opcja wywoła pewne emocje. Na pewno większe, niż jakbyś zapraszał ją na portalu społecznościowym, czy randkowym. Wytworzy się pewna więź pomiędzy wami, która będzie jeszcze większa w przyszłości. Takie zaproszenie zostanie dobrze przez nią odebrane, będziecie mogli omówić w spokoju wszystkie szczegóły.

Możesz też napisać


Jeśli chodzi o inne opcje zapraszania dziewczyny na randkę, to jedną z nich może być napisanie do niej na przykład wieczorem. Teraz można zrobić to na różne sposoby albo z użyciem telefonu komórkowego, albo poprzez jakiś portal. Nie ma to znaczenia, jak się będziesz z nią kontaktował. Ważne jest to, abyś robił to już wcześniej. Wtedy będzie ci łatwiej o takie zaproszenie. Najlepiej jest zrobić to, jak w przykładzie z restauracją, czyli powiedz komplement, czy zwróć na coś uwagę, a potem zaproś ją. Możesz także zrobić to w taki sposób, żeby wprowadzić ją na początek w luźną atmosferę. Na przykład pożartuj z nią na różne tematy i w pewnym momencie zaproś ją. Ten luz jest ważny, o czym już wspominaliśmy wcześniej.

Podsumowując, można mieć różne obawy, jeśli chodzi o zapraszanie dziewczyny na randkę. Może nim być brak odwagi, kompleksy, strach przed tym, że dziewczyna odmówi. Zastanów się, czy masz jakąś obawę, a będzie ci łatwiej zaprosić dziewczynę. Zaprosić ją możesz wszędzie, gdzie chcesz, liczy się bardziej to, w jaki sposób tego dokonasz. Po pierwsze powinieneś już wcześniej z nią rozmawiać i powinieneś już ją znać. Gdy ją chcesz zaprosić, to w początkowej fazie zacznij z nią rozmawiać w taki sposób, aby się nie zorientowała, że ją chcesz zaprosić na randkę. Później powiedz, że chcesz się z nią umówić. Bądź przy tym wyluzowany. Jest to ważne, gdyż musisz wzbudzić zaufanie, bądź dla niej miły. Najlepiej zaproś dziewczynę bezpośrednio w rozmowie. Jeśli jednak nie masz odwagi albo pomysłu, jak to zrobić, to możesz napisać do niej.