W co się ubrać na randkę?

randka

Zastanawiasz się, w co się ubrać na randkę? Dręczy cię to, gdyż chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie. Istnieje wiele powodów, dla których warto wyglądać dobrze w oczach drugiej osoby. Jakie one są?

Na początek zajmijmy się kobietami. One mają dużo większy problem, jeśli chodzi o dobór ubrania. Mają więcej dylematów. Jeśli jest to twoja pierwsza randka, to może ich być jeszcze więcej. Zacznijmy więc od sytuacji, w której przygotowujesz się do swojej pierwszej randki.

Ogólną radą jest to, żeby nie przesadzać z pokazywaniem swoich wdzięków na pierwszej randce. Przez taki ubiór mężczyzna będzie miał raczej negatywne zdanie o tobie. Pomyśli, że jesteś odważna, ale przy okazji okażesz się kobietą, która jest łatwa i nie ma poczucia wstydu. Z tego też względu zalecane jest, aby nie odsłaniać za wiele swojego ciała.

Z drugiej strony musisz pamiętać o tym, aby nie okazać się zbyt zimną kobietą. Mężczyzną takie kobiety raczej się nie podobają. Z tego też względu pamiętaj o delikatnych ubraniach, które podkreślają twoje kształty, ale nie odsłaniają za wiele ciała.

Czuj się komfortowo!


Zacznijmy więc od bielizny. Najważniejsze, żebyś czuła się w niej komfortowo. To zależy od ciebie, czy już na pierwszej randce oczekujesz czegoś więcej, jednak nie polecamy takiego postępowania, jeśli myślisz o długim związku. Dlatego też, bielizna powinna być komfortowa, nie ma zasady, jeśli chodzi o rodzaj. Chodzi tylko o to, abyś się dobrze w niej czuła. Pozwoli ci to na bycie pewną siebie, będziesz się czuć atrakcyjnie i łatwiej będzie ci się wyluzować.

Jeśli chodzi o część ubrań, które mężczyzna będzie widział, to możesz się tutaj rzeczywiście zastanawiać. Dobrym wyborem jest podkreślająca talię sukienka. Pamiętaj, aby zakryć jednak swoje nogi w większej części. Jest to istotne, gdyż na pierwszej randce powinnaś się kojarzyć z tym, aby wyglądać jak kobieta, która ma klasę w sobie. Dobrze, aby była to elegancka sukienka, nie musi być nowa, ale niech będzie taka, w której poczujesz się kobieco.

A jeśli będzie zimno?


Teraz kolejna sprawa. Jeśli chodzi o pogodę, to mamy dwie opcje. Może być potrzebna ci jakaś kurtka. Wtedy sukienka raczej odpadnie. Choć to już zależy od ciebie. W sytuacji, kiedy będzie zimno, masz większy problem. Nie ma tutaj wątpliwości. Ubiór będzie cię więcej kosztować. Pamiętaj, że skórzana kurtka to nie zawsze dobry wybór. Mężczyźni doceniają delikatność kobiety. Z tego też względu postaw na stylową kurtkę, w której będziesz wyglądać kobieco.

Dżinsy to również dobry wybór, jeśli będzie zimno. Możesz postawić na elegancką koszulę. Mężczyźni lubią tak ubrane kobiety. Będziesz się podobać, gdy będziesz zmuszona do tego, aby ściągnąć kurtkę.

Gdy będzie ciepło, to zgodnie z tym, co zostało wcześniej napisane, czyli sukienka podkreślająca twoją figurę. Nie ma nic lepszego, co będzie przyciągać uwagę mężczyzny i równocześnie sprawi, że będziesz elegancka.

Jeśli chodzi o buty, to tutaj szpilki nie zawsze są dobrym wyborem. Jest to kwestia gustu. Niektórzy mężczyźni za nimi nie przepadają. Pamiętaj również, że mogą one zaszkodzić twojemu zdrowiu. Z tego też względu włóż takie buty, w których będzie ci wygodnie, przez co doda ci to pewności siebie.

Kolejna randka


Może się również zdarzyć, że będzie to już któraś randka z kolei. Wtedy będziesz mogła zmienić koncepcje. W zasadzie to nawet powinnaś tak zrobić. Śmiało możesz pomyśleć o odsłonięciu części nóg. Możesz założyć mini. Mężczyźnie się to podoba, musi on jednak już cię poznać. Wtedy zaskoczysz go kobiecością, co spowoduje, że będzie tobą zachwycony. Możesz ubrać również seksowną górę. Uważaj jednak na to, aby raczej nie odsłaniać bioder. To się może nie spodobać. Chodzi bardziej o podkreślenie twojego biustu. Jest to zdecydowanie lepsza opcja.

Jak będzie zimno, to nie masz wyjścia. Musisz się ciepło ubrać. Możesz jednak założyć coś, co także będzie wywoływać w mężczyźnie emocje. Chodzi o ubrania, które pokażesz, gdy wejdziesz do budynku.

Następną kwestią jest dobór bielizny. Mężczyzną podoba się taka, która jest delikatna i seksowna. Wszystko zależy od ciebie. Może planujesz się kochać z mężczyzną. Bez względu na to, czy tak, czy nie, to lepiej, aby taka bielizna była seksowna, delikatna. Pozwoli to ci na poczucie się atrakcyjną.

Makijaż


Jeśli chodzi o makijaż, to nie warto przesadzać. Mężczyźni doceniają naturalny wygląd kobiety. Z tego też względu, postaw właśnie na naturalność. Tak samo uważaj z perfumami. Mężczyźnie może nie odpowiadać zapach perfum, które zastosowałaś. W szczególności, jeśli będziesz używać je w nadmiernych ilościach.

Mężczyźni również mogą się zastanawiać nad tym, w co się ubrać, aby spodobać się dziewczynie. Dużo zależy od tego, w jakim miejscu nastąpi spotkanie. Załóżmy sytuacje, w której spotykasz się z dziewczyną po raz pierwszy.

Możesz postawić na to, aby wyglądać elegancko. Kobiety potrafią docenić taki ubiór. Gdy założysz marynarkę, to dziewczyna może być zadowolona. Do tego jakieś modne dżinsy, elegancka koszula i jesteś przyzwoicie ubrany. Na pierwszej randce lepiej zrobić dobre wrażenie. Z tego też względu lepiej ubrać się formalnie.

Buty są także istotne, powinny być modne. Mogą być ze skóry. Spodobają się większości kobiet. Zwróćmy także uwagę, gdy będzie zimno. Można się zastanawiać nad kurtką i płaszczem. Ubierz się w to, co ci bardziej odpowiada. Jeśli się dobrze czujesz w kurtce, to możesz się właśnie w niej pokazać swojej dziewczynie.

Są też inne opcje!


Czy powyższy strój jest jedyny, na jaki warto się zdecydować na pierwszej randce? Oczywiście, że nie. Kobiety nie zwracają tak bardzo uwagi na wygląd mężczyzny. Z tego też względu mężczyzna może być bardziej spokojny, jeśli chodzi o ubranie. Jednak na pierwszej randce dobrze jest zrobić wrażenie, które będzie pozytywne. Lepiej pokazać się w ubraniu, które będzie nowe i modne. Stylowa bluza może także okazać się dobrym rozwiązaniem do tego, aby zrobić pozytywne wrażenie.

Unikaj natomiast prostoty. Na przykład sztruksy mogą zostać źle odebrane. Po prostu nie są modne. Kobiety doceniają raczej mężczyzn, którzy się znają na modzie. Niektóre kontrowersyjne kolory także mogą się nie podobać. Na przykład róż, czy zieleń. Natomiast czerń jest w porządku. Kolor czarny jest stylowy i przeważnie się podoba.

Ubranie sportowe


Jeśli chodzi o sportowy styl, a na pewno wielu z mężczyzn ma wątpliwości, czy jest on dobry, to na pierwszej randce nie jest zalecane, aby się ubrać na sportowo. Nie jest to ryzykowne ze względu na to, że kobietom taki styl się nie podoba. W zasadzie to wręcz przeciwnie. One przeważnie to lubią, jednakże pierwsza randka jest spotkaniem, w którym dobrze jest zrobić pozytywne wrażenie. Jeśli ubierzesz się na sportowo, to kobieta będzie cię postrzegać za sportowca, a gdy nim nie jesteś, to nie będziesz w dobrej sytuacji. Z tego też względu bezpieczniej będzie ubrać się raczej elegancko. Pamiętaj, że sportowcy także noszą garnitury, gdyż czasami takie ubranie jest lepszym rozwiązaniem.

W kolejnych randkach ubiór nie ma już takiego znaczenia. Może być sportowy. Kobietom się to z reguły podoba, więc czemu nie. Możesz włożyć modne buty, bluzę dresową, nad spodniami się zastanów. Dresowe spodnie nie zawsze będą dobrym rozwiązaniem. Jeśli jednak czujesz się w nich pewnie, kobieta wie, że uprawiasz sport, to jak najbardziej, możesz się ubrać w takie spodnie.

Pamiętaj również o tym, żeby mieć świeży oddech. Kobiety zwracają uwagę na higienę. Ma ona duże znaczenie. Jeśli mężczyzna ma nieświeży oddech, to będzie miał spory minus u kobiety. Możesz również użyć dezodorantu, który ma raczej delikatny zapach. Z tego też względu lepiej postaw na higienę i nie przesadzaj z dezodorantami.

Dlaczego?


Dobrze jest wyglądać pozytywnie w oczach drugiej osoby na randce. Wygląd tak naprawdę nie świadczy o tym, jacy jesteśmy, jednak na początku ludzie zwracają uwagę właśnie na wygląd. Świadczy on również o guście, jaki mamy. Jeśli widzimy kogoś ubranego w taki sposób, że nam się podoba, to jesteśmy bardziej przekonani do takiej osoby i mamy pozytywne nastawienie, jeśli chodzi o dalsze poznawanie jej.

Kobiety na pierwszej randce powinny nie przesadzać z odsłanianiem części ciała. Dobrym pomysłem jest sukienka podkreślająca talię, czy dżinsy i koszula. Buty powinny podkreślać kobiecość, dziewczyna powinna się czuć w nich wygodnie. Na kolejnych randkach kobiety mogą ubierać się odważniej. Dzięki temu udowodnią, że są atrakcyjne i pobudzą mężczyzn. Natomiast mężczyźni powinni zadbać o to, aby na pierwszej randce ubrać się elegancko. Stylowa koszula, modne dżinsy i skórzane buty, to dobry wybór, jeśli chodzi o pierwszą randkę. Marynarka również jest mile widziana. W kolejnych spotkaniach mężczyźni mogą ubierać się na sportowo. Najważniejsze, żeby dobrze czuli się w tym, co mają na sobie.