W jaki sposób przekonać się, że komuś na mnie zależy?

zależy na mnie

Szukasz sposobu, dzięki któremu dowiesz się, czy komuś na tobie zależy? Są różne przypadki. Może jeszcze nie jesteś w związku, a może już w nim jesteś i szukasz sposobu, aby potwierdzić to, czy ma on sens?

Zacznijmy od tego, że kobieta powinna w inny sposób szukać sposobu, dzięki któremu przekona się o tym, czy jej partnerowi zależy na niej. Na początek załóżmy, że nie jest jeszcze w związku. Jednak spotyka się z mężczyzną, są w bardzo dobrych relacjach, związek to kwestia czasu. W takiej sytuacji dobrą opcją dla kobiety będzie zaproszenie swojej koleżanki do akcji. Mianowicie, koleżanka musi być atrakcyjna. Po prostu spróbuje ona wywrzeć dobre wrażenie na mężczyźnie i postara się przyćmić dziewczynę, która ją o to poprosi.

Pamiętaj o niebezpieczeństwie!


Powyższa opcja jest dość niebezpieczna, grozi tym, że mężczyzna zacznie bardziej interesować się koleżanką kobiety, niż nią samą. Z tego też względu lepiej nie stosować tej metody, gdy jesteś już w związku. Jednak, zanim przejdziemy do kolejnego przypadku, którym będzie sytuacja dziewczyny w związku, to zajmijmy się jeszcze tą wcześniejszą i wróćmy do metody z atrakcyjną koleżanką.

Jest to dobra opcja, gdyż będzie ona w dość restrykcyjny sposób sprawdzać, czy dziewczyna podoba się mężczyźnie. Trzeba jednak najpierw zastanowić się, jaka kobieta mogłaby zagrozić obecnej. W przeciwnym razie będzie trudno sprawdzić, czy rzeczywiście związek w przyszłości będzie miał sens.

Warto zwrócić uwagę na to, że taka metoda niesie również pewne ryzyko, którym jest zakończenie relacji dziewczyny z chłopakiem, ale ze względu na skuteczność jest polecana.

Przejdźmy do sytuacji, w której kobieta jest w związku


Jeśli chodzi o następną sytuację, w której dziewczyna będzie w związku z chłopakiem, to można postąpić trochę rozważniej. Przynajmniej na początku warto nie przesadzać.

Jedną z metod jest zapisanie się na zajęcia z tańca, czy też inną formę rekreacji, dzięki której będzie można sprawdzić reakcje mężczyzny. Jeśli będzie ona pozytywna, to mamy pozytywny znak. Chłopakowi powinno zależeć na zainteresowaniach jego dziewczyny. Powinien być on otwarty na to, co dziewczyna chce osiągnąć. Dobrze jest, gdy sam się zainteresuje tym, czym się jego dziewczyna interesuje. Oczywiście, nie ma tutaj takiego obowiązku, ale będzie to dodatkowy plus.

Następną opcją jest powiedzenie mężczyźnie, że musi nastąpić przerwa we współżyciu. Trzeba tutaj dobrze wymyślić powód. Może to być pewna choroba, która będzie symulowana. Oczywiście, nie każda kobieta zaakceptuje taką metodę, gdyż będzie się czuła źle, z tym że oszuka w pewien sposób swojego mężczyznę. Jednakże taka metoda pozwala na sprawdzenie tego, czy mężczyźnie zależy wyłącznie na seksie. Jeśli tak, to będzie to zły znak dla związku. W takim wypadku będzie trzeba z nim porozmawiać i to w poważny sposób. Właściwą reakcję będzie przejęcie się stanem zdrowia kobiety.

Możemy go wprawić w lekkie zakłopotanie


Można również poprosić o coś takiego, co wprawi mężczyznę w lekkie zakłopotanie. Taką prośbą może być odwiedzenie rodziny na kilka dni. Dziewczyna może powiedzieć, że tęskni za rodziną, jeśli oczywiście z nią nie przebywa na bieżąco. Mężczyzna powinien się bez wahania zgodzić na to, aby rodzinę odwiedzić. Jest to ważne, gdyż mężczyźni z reguły uwielbiają przebywać z kobietami i z nikim innym. Jest to dla nich preferowana sytuacja.

Podkreślmy, że z rodziną to tylko przykład. Można wymyślić zupełnie coś innego. Musi to jednak w pewien sposób sprawić, że mężczyzna poczuje się trochę zmartwiony takim obrotem sprawy. Jednak czego nie robi się dla kobiety. W takim wypadku musi on się zgodzić na taką opcję i pokazać w ten sposób, że zależy mu na niej. Pamiętajmy również o tym, aby nie popełnić błędu, którym może się okazać prośba, która spowoduje, że mężczyźnie będzie trudno ją wykonać. Załóżmy, że mężczyznę interesują samochody. Uczestniczy on w rajdach, są dla niego całym życiem. W takim momencie lepiej dać mu spokój i pozwolić się mu realizować w jego pasji życiowej. Mężczyźni potrafią być ambitni, z tego też względu nie można ich krzywdzić, ale można poprosić ich o coś, co postawi ich w niekomfortowej sytuacji.

Tak samo można podzielić sytuacje mężczyzny, który może znajdować się w związku z kobietą, lub jeszcze w nim nie być, ale w zamian będzie on w dobrych relacjach z kobietą.

Co więc z mężczyzną?


Zacznijmy od sytuacji, w której mężczyzna nie jest jeszcze w związku z kobietą. W takiej sytuacji może on postąpić w sposób, w którym powie o tym, że ma problemy finansowe. Jest to z jednej strony niekulturalne zagranie, jednakże kobiety często zamiast mężczyzn, to kochają ich pieniądze. Mężczyzna może nie zgodzić się na takie coś ze względu na wrażliwość do kobiety, ale powinien poważnie zastanowić się nad tym, czy kobieta nie zwraca uwagi przypadkiem na jego pieniądze. Po prostu lepiej się do nich nie przyznawać na początku, jeśli nie chcemy później symulować, że mamy pewne problemy z pieniędzmi, jeśli będziemy chcieli sprawdzić, czy kobieta jest rzeczywiście nami zainteresowana.

Jest to dobra metoda, gdy nie ma jeszcze związku, gdyż na początku nie musimy nic mówić o sprawach związanych z pieniędzmi. Mamy także możliwość do tego, żeby wymyślić coś takiego, co sprawi, że będziemy robić wrażenie mężczyzny, który ich potrzebuje. Jeśli kobieta nie zwraca uwagi na pieniądze, to w takim przypadku ma ona duży plus. Świadczy to o tym, że darzy ona mężczyznę uczuciem, po prostu go kocha. Jest tak, gdyż poświęca dla niego czas, nie zwraca przy tym uwagi na jego zamożność.

A jeśli jest w związku?


Jeśli mężczyzna jest już w związku, to powyższa metoda nie ma raczej sensu. W tej sytuacji lepiej będzie, jeśli mężczyzna podejdzie do sprawy inaczej. Po pierwsze, musi on zwrócić uwagę na to, czy kobieta stara się być dla niego atrakcyjna. Jeśli kobiecie zależy na mężczyźnie, to będzie ona dla niego miła, ale przede wszystkim będzie się chciała z nim kochać.

Oczywiście, nie jest do jedyna opcja. W zasadzie to taki początek do tego, co mężczyzna powinien później zrobić. Jeśli kobieta nie chce się z nim kochać, nie oznacza to, że nie zależy jej na nim. Taki brak ochoty na seks może być spowodowany różnymi sytuacjami. Z tego też względu nie ma niczego złego, co sprawiłoby, żeby panikować.

Należy spokojnie przejść do następnych kroków. Kobiety podchodzą z większymi emocjami do miłości. Wyróżnia to je na tle mężczyzn, można więc je sprawdzić w taki sposób, aby zainteresować się inną kobietą. Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i obserwujmy swoją kobietę, gdyż może takie zachowanie doprowadzić ją do złości, albo dużego smutku. Trzeba więc zrobić to delikatnie, na przykład zacznijmy zwracać uwagę na aktorkę, która gra w filmie. Nie powinno to być zbyt niemiłe dla kobiety, ale może ją zmotywować do tego, żeby stać się atrakcyjną.

Porozmawiaj z nią


Jeśli mimo tego, kobieta nie będzie się chciała zbliżyć do mężczyzny, to w takim momencie warto z nią porozmawiać i zapytać się jej, czemu tak jest. Wtedy sytuacja się wyjaśni. Jeśli kobieta nie zwróci na nas uwagi, to raczej nie darzy nas uczuciem. Pamiętajmy również o tym, że kobieta może mieć po prostu obawy. Często chodzi o antykoncepcje. Trzeba więc wspólnie uzgodnić to, w jaki sposób ma wyglądać współżycie i przy tym być miłym dla kobiety, gdyż może się zdarzyć, że po prostu ma obawy.

Oczywiście nie patrzmy tylko i wyłącznie przez pryzmat seksu. Warto również zwracać uwagę na to, czy kobieta chce przebywać z mężczyzną, czy chce z nim rozmawiać, czy zależy jej na jego sukcesach w życiu.

Jeśli chodzi o kobiety, to jeśli nie są one jeszcze w związku, to powinny poprosić swoją koleżankę o to, aby sprawdzić, czy jest ona w stanie bardziej przypodobać się mężczyźnie. Jeśli kobieta jest już w związku, to może ona wprawić go w lekkie zakłopotanie, poprosić o przerwę we wspólnym współżyciu, zapisać się na przykład na kurs tańca. Mężczyzna, który nie jest jeszcze w związku, może sprawdzić, czy nie zwraca uwagi ona zbytnio na pieniądze. Jeśli mężczyzna jest już w związku z kobietą, to w sytuacji, w której kobieta nie chce się z nim kochać, musi on sprawdzić, dlaczego tak jest. Trzeba zaznaczyć, że kobieta może mieć pewne obawy, z tego też względu nie panikujmy od razu. Zwróćmy również uwagę na to, czy chce z nami rozmawiać, przebywać, czy zależy jej na naszych sukcesach.