Jakie komplementy dla dziewczyny?

miłe słowa

Kobiety lubią, gdy mężczyźni zwracają na nie uwagę. Bardzo je to ekscytuje, mają z tego dużo radości. Warto więc często wypowiadać się na temat swojej dziewczyny i wszystkiego, co jest z nią związane. Dzięki temu uszczęśliwimy ją i postaramy się o dobre relacje.

Na początek zacznijmy od tego, że mężczyźni podziwiają wygląd kobiet. Z tego też względu, to one potrzebują komplementów. Warto się także zastanowić nad tym, w jaki sposób mówić komplementy swojej dziewczynie. Pamiętajmy o tym, aby nie być sztucznym, a mówmy swobodnie i sprawiajmy wrażenie takiego, jakbyśmy byli sobą. Nie wyrażajmy za bardzo emocji, bo może się to okazać zgubne. Musimy mówić płynnie, z powagą i bez zbędnego uśmiechu. Zakładajmy, że dziewczyna, z którą jesteśmy, łatwo rozpozna nasze fałszywe komplementy. Wtedy będziemy bardziej się starać, a właściwie przekonamy się, czy rzeczywiście zakochaliśmy się w kimś. Gdyż tylko zakochany mężczyzna może mówić szczerze komplementy do swojej kobiety.

Jako że najważniejsza jest szczera miłość, aby mówić komplementy w sposób, który będzie przekonujący, to teraz przejdźmy do tego, jakie komplementy powinniśmy mówić swojej kobiecie. Zacznijmy od wyglądu, gdyż jest on tak ważny. Dlaczego tak jest? Ze względu na to, że kobiety potrzebują czuć się atrakcyjnie. One chcą się podobać mężczyzną, po prostu takie są. A mężczyźni chcą je podziwiać. Z tego też względu warto wyrażać opinie na temat wyglądu swojej kobiety.

Zacznijmy ogólnie


Na początek postarajmy się mówić w sposób ogólny. Jest to taka sytuacja wyjściowa w mówieniu komplementów. Możemy zacząć od standardowych komplementów. Na przykład powiedzmy dziewczynie, że jest ładna. Będzie to miłe dla niej. Taki standardowy komplement, a może wywołać pozytywne emocje w dziewczynie.

Zwróćmy uwagę jednak na pewne sprawy. Każdy ma swój gust, z tego też względu trzeba sobie uświadomić, że może ona jednym mężczyzną się podobać, a innym jednak nie. Najważniejsze, żeby nam się podobała. Jeśli tak jest, to wtedy powiedzmy to dziewczynie. Mówmy tylko prawdę, gdyż w przeciwnym razie może się okazać, że będziemy sztuczni, o czym już wspomniano wcześniej. To taka uwaga na kolejne komplementy przedstawiane w tym artykule. Trudno sobie wyobrazić mężczyznę, który będzie z kobietą, która mu się nie podoba.

Poczekajmy na odpowiedni moment


Kolejną sprawą jest to, żeby powiedzieć taki komplement dziewczynie w odpowiednim czasie. W zasadzie to wszystkie komplementy dotyczące wyglądu powinniśmy mówić w sytuacji, w której kobieta czuje się atrakcyjnie. W przeciwnym razie może ją to nawet urazić, gdyż odbierze taki komplement, jako żart. Musimy więc wyczekać odpowiedni moment. Może nim być sytuacja, kiedy jest skromnie ubrana, lub ma na sobie ładną sukienkę. Wtedy warto powiedzieć dziewczynie, że jest ładna.

Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe komplementy dla swojej dziewczyny, to mogą one dotyczyć jej twarzy. Na pewno jest coś w twojej kobiecie, co powoduje, że jest piękna. Może są to włosy, a może oczy. Wybierz to, co ci się najbardziej w niej podoba. Tutaj trzeba zaznaczyć, żeby jej też się to podobało. Trudno się zapytać o takie coś wprost. Potrzeba więc wykazać się wyczuciem i poczekać na odpowiedni moment. Możesz powiedzieć jej, że ma ładne oczy, czy włosy, gdy ją całujesz. Może to być także inna część twarzy, jednakże powiedz to w momencie, kiedy będzie podekscytowana.
Jeśli chodzi o biust, to tutaj kobiety mogą mieć kompleksy. Mężczyzną z reguły podoba się biust, ale kobieta może być innego zdania. Tutaj łatwiej jest się zorientować, jeśli dziewczynie podoba się jej biust. Będzie ona go ukrywać, jeżeli będzie miała pewne kompleksy. Gdy jednak nie będzie się wstydzić swojego biustu, to śmiało możesz zwrócić uwagę na tę część ciała.

A może ma ładne nogi?


Nogi również są częścią ciała, którą możesz komplementować. Kolejny raz trzeba zwrócić uwagę na to, że muszą ci się podobać, ale najważniejsze jest to, aby jej się podobały. W takim razie, gdy je odsłania i nie czuje wstydu, gdy je pokazuje, to możesz śmiało powiedzieć jej o tym, że ma ładne nogi.

Z innymi częściami ciała jest podobnie. Kieruj się zasadą, w której musisz być przekonany, że wybrana przez ciebie część ciała twojej kobiety podoba się tobie i jej. Później czekaj na odpowiedni moment, którym może być sytuacja, w której kobieta uwidacznia część ciała, którą chcesz komplementować. Dobrze, aby kobieta w takim momencie czuła się atrakcyjnie.

Ubrania


Mamy także wiele innych możliwości, jeśli chodzi o mówienie komplementów dziewczynie. Mogą one dotyczyć tego, w jaki sposób się ubiera. Jest to istotne, gdyż ubrania są ważne dla kobiet. Przywiązują one dużą wagę do ubrań. Można śmiało powiedzieć, że kobiety najczęściej kupują ubrania. Z tego też względu mówmy dziewczynie, że ma dobry gust, ma własny styl, świetnie się ubiera. Musimy przede wszystkim doceniać jej nowe ubrania. Jest to ważne, aby zwracać uwagę na jej nowe sukienki, ale możemy także wypowiadać się na temat bielizny, czy jej butów. Mówmy jej komplementy dotyczące jej ubrań, gdy akurat widzimy ją właśnie w nich. Patrzmy też na nie i dajmy do zrozumienia, że się nam podobają. Gdy powiemy jej to, a będziemy mieć głowę odwróconą od niej, to taki komplement nie będzie miał sensu.

Biżuteria


Biżuteria to także dobra opcja, jeśli chodzi o mówienie komplementów. Kobiety uwielbiają ją nosić. Dostrzeżmy ją i postarajmy się wymyślić coś, co ją ucieszy. Powiedzmy jej, że ma kolczyki, które doskonale pasują do jej twarzy. Dzięki temu jest jeszcze piękniejsza. Kolczyki, pierścionki to nie zawsze jedyna biżuteria kobiety. Zwróćmy uwagę na każdy szczegół, po prostu wykorzystajmy szansę na to, aby poprawić nastrój swojej dziewczynie.

Możemy również komplementować urządzone mieszkanie naszej dziewczyny. One lubią urządzać sobie wnętrza mieszkań zgodnie z ich gustem. Jest tak, gdyż dom dla kobiety jest ważny. Przywiązuje ona dużo wagi do niego. Warto więc zwrócić uwagę na to, że je ładnie urządziła. Powiedzmy, że ma świetny gust i bądźmy zadowoleni, że znajdujemy się właśnie w jej mieszkaniu. Będzie jej miło, jeśli wyrażane przez nas emocje nie będą się wydawać sztuczne, tylko rzeczywiście wnętrze jej mieszkania zrobi na nas wrażenie.

To samo dotyczy się ogrodu. Kobiety również mogą polubić swój ogród. Często spędzają w nim sporo czasu, gdyż sprawia im to przyjemność. Możemy powiedzieć kilka pozytywnych uwag dotyczących kwiatów oraz ogólnego wystroju. Będzie jej miło, jeśli zwrócimy uwagę na jej ogród, powiemy kilka miłych słów i sami zaczniemy tam przebywać.

Doceńmy jej charakter


Na temat jej charakteru można również wyrażać swoje opinie. Niech będą one wyszukane, ale przede wszystkim szczere. Kobiety są często altruistkami, można podziwiać, jak bardzo lubią pomagać innym. Powiedzmy kobiecie, że cieszymy się, że z nią jesteśmy, gdyż ma wspaniały charakter. Dzięki temu zagości uśmiech na twarzy twojej dziewczyny. Będzie jej miło. Altruizm to tylko przykład. Możemy również powiedzieć coś o tym, że jest pogodna. Kobiety z reguły często się śmieją, co wprawia mężczyzn w dobry nastrój.

Niektóre kobiety lubią zwierzęta, co sprawia, że mężczyźni mają doskonałą okazję do tego, aby mówić im komplementy. Mianowicie, mogą dotyczyć one zwierząt, którymi się zajmują. Powiedzmy dziewczynie, że ma fajnego kota. Spędzaj wspólnie czas z nią i z jej zwierzętami. Dzięki temu nabierze do nas zaufania. A gdy przekona się, że również lubimy zwierzęta, to znajdziesz temat, na który będziesz mógł rozmawiać każdego dnia. Wykorzystaj więc szanse i jeśli ma zwierzęta, to zainteresuj się nimi.

Wieczorem jest dobra okazja


Są pewne momenty, kiedy kobiety zdecydowanie bardziej lubią, gdy się mówi do nich komplementy. Często wieczorem jest taki moment, gdyż kobiety ten czas przeznaczają raczej na wypoczynek. Gdy leżymy z nią w łóżku, możemy mówić odważniejsze komplementy. Najlepiej jest je mówić po seksie. Jest tak, gdyż wtedy dziewczyna będzie rozluźniona i poczuje się kochana. Powinniśmy taki moment przeznaczyć na mówienie komplementów. Możemy powiedzieć coś miłego na temat jej ciała. Mogą to być odważniejsze słowa dotyczące miejsc intymnych kobiety. Wymyślajmy również coś oryginalnego. Na przykład powiedzmy jej, że ogrzewa jak słońce. Takie słowa wywołają w niej dodatkową ekscytacje i doprowadzą ją do większego szczęścia. Warto więc wykorzystać takie momenty, aby zdobyć sobie więcej zaufania, a przede wszystkim postarać się w ten sposób o dobre relacje.

Nie zawsze warto mówić komplementy


Teraz może kilka uwag dotyczących tego, jakich komplementów unikać. Nie mówmy swojej dziewczynie nic, co może być związane z jej opiniami na różne tematy. Nie zwracajmy jej uwagi, że mówi mądrze. Jest to raczej nie na miejscu. Za to rozmawiajmy z nią na luzie i pozwalajmy jej się wypowiadać.

Tak samo sprawa dotyczy jej rodziny. Nie ma sensu mówić takich komplementów. Skupmy się bardziej na niej. Kolejną kwestią mogą być jej osiągnięcia zawodowe, czy sukcesy sportowe. Można rozmawiać oczywiście na takie tematy, ale nie powinniśmy komplementować jej osiągnięć.

Następną kwestią są momenty, kiedy nie powinniśmy mówić żadnych komplementów. Lepiej nie mówić ich, gdy dziewczyna jest zajęta, lub nie ma dobrego humoru. Będą takie komplementy ją drażnić i nie wywołają w niej pozytywnych emocji. Trzeba więc czekać na moment, w którym zagości uśmiech na twarzy kobiety.

Warto mówić dziewczynie komplementy, gdyż zyskujemy w niej zaufanie, poprawiamy jej nastrój, przyczyniamy się do pozytywnych relacji z nią. Możemy mówić komplementy dotyczące jej wyglądu. Zacznijmy od ogólniejszych słów, później powiedzmy coś na temat szczegółów. Na przykład zwróćmy uwagę na jej twarz, czy nogi. Komplementujmy jej ubrania, biżuterie. Zwróćmy uwagę na to, w jaki sposób urządziła sobie mieszkanie, czy ogród. Zwróćmy uwagę także na jej charakter. Jeśli ma zwierzęta, to także możemy je komplementować. Kolejną kwestią jest fakt, że wieczorem, w szczególności po seksie, można mówić dziewczynie odważniejsze komplementy. Chodzi o słowa związane z jej intymnością. Unikajmy natomiast komplementów dotyczących jej osiągnięć życiowych, czy rodziny. Ogólnie, wszystko, co nie jest z nią związane, również nie powinno być komplementowane, gdyż nie ma to sensu. Ważne są również momenty, kiedy decydujemy się powiedzieć swojej dziewczynie coś miłego. Zwracajmy uwagę na to, czy jest w dobrym nastroju, w przeciwnym razie komplementy nie mają sensu.